Skład: 98% poliester, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Dżinsowa sukienka o długości powyżej kolan MM1044 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
MJX X400 X400-002 Osłona Wirnika ( 1 szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-002 |
Koszula Damska Model M581 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
FUTRZANE ŚNIEGOWCE Z BROKATEM 8341-17C CNB8341-17C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Powiadomienie/Alarm na Tel. o Wejściu/Włamaniu + Podsłuch Otocz. + VOX.
+ Podsłuch Otoczenia + VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415491 |
Herbal Pets Zioła i warzywa dla gryzoni i królików 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Przecinarka plazmowa CUTTER 40 SHERMAN
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Przecinarka CUTTER 40 jest urządzeniem inwertorowym wykonanym w technologii MOSFET 100kHz służącym do cięcia plazmą powietrzną blach i elementów stalowych, aluminiowych i miedzianych. Głównym przeznaczeniem przecinarki są prace naprawcze i usługowe w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany uchwyt 5m standardu ESAB z zajarzaniem dotykowym oraz wbudowany zespół przygotowania powietrza z reduktorem i manometrem umożliwiający regulację i kontrolę ciśnienia powietrza z panelu sterowniczego.
W komplecie znajdują się także przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, tarcza, młotek i szczotka. Wykaz części zamiennych do uchwytu plazmowego dostępny jest w cenniku.
| Numer katalogowy | SINW-CUTTER40 |
|---|---|
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Technologia wykonania | MOSFET |
| Prąd cięcia [A] | 34 |
| Cykl pracy [%] | 60 |
| Max. grubość cięcia [mm] | 9 |
| Max. pobór prądu [A] | 20,5 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 4,8 |
| Przepływ powietrza [m3/min] | 0,2 |
| Sposób zajarzania | Dotykowe |
| Masa [kg] | 9 |
| Wymiary (D x SZ x W) [mm] | 371 x 153 x 232 |
Wyposażenie standardowe Uchwyt do cięcia plazmą PT-31/5m Przewód masowy Tarcza spawalnicza Młotek ze szczotką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
Domek Happy Family - huśtawka, zjeżdżalnia, mebelki, ludziki
| Zawartość zestawu:domek Happy Familymebelki i akcesoria do domku i ogródkaludzikioryginalne opakowanie – idealne na prezent |
| Domek: | 20,5 x 14,5 x 13 cm |
| Opakowanie: | 25 x 18 x 15,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | happy family 02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | happy family 02 |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE ZŁOTE A-04 GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model MOE139 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 88 cm |
| M | 63 cm | 84 cm |
| S | 63 cm | 80 cm |
| XL | 65 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Spodnie z pasami na biodrach SD30 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 23.5 cm | 105 cm | 76 cm |
| 38 | 105 cm | 24 cm | 109 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 24.5 cm | 113 cm | 84 cm |
| 42 | 106 cm | 25 cm | 117 cm | 88 cm |
| 44 | 107 cm | 25.5 cm | 121 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
GF Kombinezon zimowy Z16 rozm.5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kurtka zimowa długa bez misia Cabba Navy blue - Cabba
Skład: 100% tkanina poliestrowa
Podszewka: 100% poliester
Kurtkę można prać w pralce.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 98 cm | 98 cm | 88 cm |
| 40 | 92 cm | 102 cm | 102 cm | 92 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 106 cm | 96 cm |
| 44 | 92 cm | 110 cm | 110 cm | 100 cm |
| 46 | 92 cm | 114 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Pond Pellets Mini - pokarm dla ryb stawowych 4L
Zapewnia zdrowie, witalność i czystą wodę.
Tetra Pond Pellets Mini to kompletny pokarm w formie granulek zapewniający zdrową i zbilansowaną dietę mniejszym rybom w stawie ogrodowym.
Zawiera opatentowaną formułę BioActive zwiększającą odporność, energię oraz witalność.
Łatwe do pobrania, utrzymujące się na powierzchni granulki są idealne dla małych ryb do 20 cm.
Dzięki zawartości wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i pierwiastków śladowych, wspomaga zdrowie i kondycję układu odpornościowego ryb w stawie ogrodowym.
Pokarm jest lekkostrawny, nie zanieczyszcza wody, nie obniżając tym samym jej jakości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T169807 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T169807 |
Koszula Damska Model MOE340 Khaki - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63 cm | 96 cm |
| M | 62.5 cm | 91 cm |
| S | 62 cm | 86 cm |
| XL | 63.5 cm | 101 cm |
| XXL | 64 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI HITACHI EX700 ,KRP4-17-5CJN ,X4228542
Numery do celów porównawczych:
KRP4-17-5CJN ,X4228542
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X4228542AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X4228542AE |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 405 White - Jarpol
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Biały |
PÓŁBUTY Z KOKARDKĄ 7211-14BE CNB7211-14BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |


_141084.jpg)