Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M/L | 63 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL/XXL | 64 cm | 94 cm | 84 cm |
| XS/S | 62 cm | 78 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Modna sukienka z elementami eko-skóry MM1101 Brown - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Silnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Silnik |
Komplet Model Peyton set Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Aura 041 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Dolina Noteci Przysmak dla kota Natural Taste suszona ryba 80 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Sukienka Model17010 Musztard - Enny
Długość sukienki ok. 89 cm.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| 54 | 128 cm | 124 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Żółty |
Furminator Duży grzebień do wykończenia fryzury
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140184 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140184 |
Body Model Suella teddy Navy - Obsessive
Dowiedz się nieco więcej:
- eleganckie body w zmysłowym, granatowym kolorze
- prześwitująca siateczka i koronkowa lamówka
- regulowane ramiączka, świetne dopasowanie
- podwójny materiał na biuście, przyciągający wzrok fiolet na piersiach!
- urocza plecionka z koralików między miseczkami
- kilkustopniowe zapięcie w kroku
- delikatna w dotyku, elastyczna tkanina
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Yvette MS mini-stringi Biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Kombinezon Model K092 Grey - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 101-105 cm | 82-86 cm |
| XXXL | 111-115 cm | 106-110 cm | 87-91 cm |
| XXXXL | 115-120 cm | 109-115 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka z eko-skóry GR1481 Beige - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA HANOMAG D600 ,P1DCN2012CL30D01 , 2P11FP225
Numery do celów porównawczych:
P1DCN2012CL30D01 , 2P11FP225
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2P11FP225AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2P11FP225AE |
Keyboard MK-920 - 61 klawiszy, podświetlany ekran, 100 rytmów Przeceniony Nr51
CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA PRODUCENTA MEIKE!
Profesjonalne organy MK 920
5 oktaw, 61 pełnowymiarowe klawisze, wyjście głośnikowe
oraz słuchawkowe oraz duży podświetlany ekran LCD.
Jeśli szukasz niedrogich a zarazem funkcjonalnych organów, rozważ zakup modelu MK 920.
Klawisze dla amatorów oraz średnio-zaawansowanych kompozytorów.
W tanich organach brakuje najbardziej potrzebnego dla młodego muzyka przyrządu. Jest nim ekran duży ekran LCD,
gdzie każdy może monitorować stan aktualnie ogrywanych nut lub akordów.
Jest to bardzo przydatne osobom dopiero uczącym się gry na klawiszach.
Sprzęt idealnie odpowiada potrzebom młodych i zdolnych muzycznie kompozytorów lub wirtuozów.
61 pełnowymiarowych klawiszy, stojak na nuty, wyjście analogowe dla głośników oraz słuchawek.
Możliwość nagrania oraz odtworzenia odegranej melodii.
Odgrywanie poszczególnych akordów na tej klawiaturze pozwoli na komponowanie
rozbudowanch i bardziej skomplikowanych linii melodycznych.
| DANE TECHNICZNE: 61 pełnowymiarowe klawisze duży podświetlany na niebiesko ekran LCD 100 różnorodnych rytmów 100 urozmaicowych linii melodycznych precyzyjna kontrola tempa, poziomu głośności oraz rytmu funkcja palcowania |
|
| wyjście słuchawkowe wyjście głośnikowe (L/R) 6 utworów demonstracyjnych 8 podkładów perkusyjnych Pitch Bend/Sustain/Vibrato/Tune/Transpose Sync/Fill-In/Metronome One-Key/Follow/Ensemble |
| PARAMETRY: Długość: 1000mm Szerokość: 405mm zasilanie z zasilacza sieciowego wbudowane głośniki |
|
|
W ZESTAWIE:
Organy MK-920 Zasilacz sieciowy Oryginalne opakowanie Stojak do nut |
ORYGINALNE BARDZO ŁADNE OPAKOWANIE
IDEALNE NA PREZENT!!!
WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ
SPRAWDZONE I POSIADAJĄ CERTYFIKAT
| Stojaki są kompatybilne z keyboard'ami z serii MK oraz innymi modelami również możesz u nas je zakupić |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | mk-920 przecena51 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | mk-920 przecena51 |
Tetra AquaArt Stand - szafka pod akwarium 100/130L - kolor buk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177567 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177567 |
6043 A-002 Tripod, Landing - Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6043 A-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6043 A-002 |
CHABA Obroża taśmowa 25mm / 55cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Do skompletowania idealnej całości polecamy Peniuar z przeźroczystego tiulu z kapturkiem, który idealnie współgra z koszulką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1435 |
Spódnica Model S009 Navy - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 59 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 59 cm | 86 cm | 76 cm |
| S | 59 cm | 82 cm | 72 cm |
| XL | 59 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Damskie Model S 96 VI Black - Spektra
Elastan 4 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
Świeca płomieniowa BERU odpowiednik 0.015.0770.4 do Same, Lamborghini, Deutz


_225422.jpg)