Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M/L | 63 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL/XXL | 64 cm | 94 cm | 84 cm |
| XS/S | 62 cm | 78 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Trixie Osłona przeciwsłoneczna Natura do wybiegów / zagód / kojców / klatek przenośnych
Wymiar 116 x 72 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6259 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 6259 |
Tropical Mini Wafers Mix 18g.-Tonące wafelki z astaksantyną i spiruliną dla ryb dennych i skorupiak
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Nestor Kolba dla małych papug biszkoptowo-miodowa 2szt.
Kolba ziarnowa to niezwykły pokarm, którego wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty dzioba. Ponadto ptaszki wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. ?Zdobywanie pożywienia? zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: proso, mąka, owies bezłuskowy, biszkopty 5,5%, proso czerwone, kanar, miód 4%, granulat kukurydziany, płatki owsiane, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Sukienka Model S105 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI SZARE 1388 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 382 Light Pink - Figl
Stylowa bluzka damska z baskinką.
- model bez rękawów
- dekolt w łódkę
- na dole baskinka z rozcięciem
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Wiernie odwzorowane i starannie wykonane nadwozie
Bardzo prosty w obsłudze.
Sterowanie: aparatura 3-kanałowa proporcjonalna Funkcje: jazda: przód - tył, skręt: prawo - lewo, światła diody LED, światła stopu. Model posiada funkcję pracy w trzech kanałach (A,B,C), dzięki czemu możemy bawić się nawet trzema samochodami jednocześnie Zestaw zawiera: aparatura (pilot), kompletny pojazd gotowy do jazdyładowarkę + pakiet Zawieszenie jest wyposażone w sprężyny, które absorbują nierówności drogi. Specyfikacja:
- wymiary ok. 34,5 x 14,5 x 9,5cm
- czas ładowania pakietu 4-6 godz.
- pakiet 4.8V 500 mAh
- zasięg do 20m
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8549 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8549 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Rachel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Rachel |
Legginsy Model Forcefit 90 Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- w pasie komfortowa gumka
- elastyczny materiał
- umożliwiają oddychanie skóry i wymianę termiczną
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU 117 White-Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 92 cm |
| 38 | 58 cm | 96 cm |
| 40 | 58 cm | 100 cm |
| 42 | 58 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Betsy M-077K Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 72-76 cm | 87-89 cm |
| M | 88-94 cm | 70-74 cm | 84-86 cm |
| S | 84-90 cm | 68-72 cm | 81-83 cm |
| XL | 96-102 cm | 74-80 cm | 90-92 cm |
| XXL | 100-106 cm | 78-82 cm | 93-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Męska Model Bosco 18731 90X Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Melody Venere-Oltremare M-357 Szafir/Dark Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 66-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Czapka Model Scarlet Beige - Kamea
SCARLET to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka dwuwarstwowa czapka z zakładką, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kokarda wykończona błyszczącymi cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Katie 193 Khaki - IVON
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 84-87 cm | 66-75 cm |
| 38 | 85 cm | 88-91 cm | 70-79 cm |
| 40 | 85 cm | 92-95 cm | 74-83 cm |
| 42 | 85 cm | 96-99 cm | 78-87 cm |
| 44 | 85 cm | 100-103 cm | 82-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
TOREBKA LISTONOSZKA OWALNA SREBRNA TB-P-72 SREBRNY - Inello
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Podsłuch Otoczenia (zasięg cały świat!) Ukryty w Zegarku Biurkowym + VOX + Powiadomienie o Wejściu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734153619 |
Komplet Model Celestine Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
~Modal 50 %
~Polamid 45 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Akcesoria RodyLounge kol.turkusowy, zestaw uchwytów
Kolor: turkusowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205954 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205954 |
Poduszka Podróżna Dmuchana - Welur.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |


_225414.jpg)