| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-94 cm |
| M | 87-89 cm |
| S | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Lulie Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-103 cm | 92-96 cm |
| M | 94-98 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 96-100 cm |
| XS | 84-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 109-113 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 114-118 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
GF Majtki na cieczkę CARNATION M23/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Virbac Effipro S - preparat przeciwko pchłom i kleszczom dla psów 2-10 kg 4 x 0,67 ml
Nowa unikalna pipeta EFFIPRO®
Innowacyjna pipeta EFFIPRO® zapobiega przypadkowemu rozlaniu produktu, dzięki czemu podczas aplikacji Państwa dłonie nie będą wchodziły w kontakt z produktem.
EFFIPRO® posiada nową recepturę opartą na wielokrotnie sprawdzonej substancji czynnej ? fipronilu ? oraz innowacyjnych substancjach pomocniczych.
EFFIPRO® zabija do 100% pcheł i kleszczy! Wskazania: Zwalczanie infestacji pcheł (Ctenocephalides spp.) i kleszczy (Dermacentor reticulatus). Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed nową infestacją dorosłymi postaciami pcheł przez okres do 8 tyg.Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed pajęczakami przez okres do 4 tygodni - w przypadku kleszczy (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus). W przypadku obecności kleszczy niektórych gatunków (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) podczas stosowania produktu, nie wszystkie kleszcze mogą być zabite w ciągu pierwszych 48 godz, ale mogą być zabite w ciągu tygodnia. Produkt może być stosowany jako element strategii zwalczania APZS (Alergicznego PchlegoZapalenia Skóry), wcześniej zdiagnozowanego przez lekarza weterynarii.
Przeciwskazania:
Nie stosować u zwierząt chorych (np. choroby układowe, gorączka) lub ozdrowieńców.
Nie stosować u królików, ponieważ mogą pojawić się działania niepożądane, nawet śmierć.
Ten produkt przeznaczony jest dla psów.
Nie stosować u kotów, ponieważ może dojść do przedawkowania.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na inne składniki produktu.
Sposób podania: Trzymać pipetkę czubkiem do góry. Uderzyć w wąską część pipetki tak, by mieć pewność, że cała zawartość znajduje się w jej głównej części. Ułamać czubek pipetki wzdłuż wyznaczonej linii.
Odgarnąć sierść tak, by była widoczna skóra.
Umieścić końcówkę pipetki na odkrytej skórze idelikatnie nacisnąć ją kilka razy do czasu całkowitego opróżnienia.
Powtórzyć tę czynność w 1 lub 2 różnych miejscach wzdłuż grzbietu zwierzęcia.
Należy upewnić się, że pies nie będzie mógł polizać miejsca, gdzie zastosowano preparat oraz że psy nie będą mogły lizać się między sobą po jego zastosowaniu.
Należy unikać nadmiernego zmoczenia preparatem sierści, ponieważ może to powodować sklejanie się sierści w miejscu podania preparatu. Jakkolwiek, jeśli tak się stanie, po 24 godzinach odzastosowania powinno to zniknąć. Skład: 67mg fipronilu, Butyhydroksyanizol E 320, Butyhydroksytoluen E 321
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
Kombinezon Damski Model 81-5 Bordo - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 120 cm | 120 cm | 100 cm |
| S/M | 110 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Siatka do Siatkówki itd. + Torba.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
Zolux Muscat Szelki regulowane Mac Leathar 25mm różowe
Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065RS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065RS |
Komplet Model Serena Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 92-96 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 88-92 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 84-88 cm | 54-64 cm |
| XL | 114-124 cm | 96-100 cm | 84-94 cm |
| XS | 72-82 cm | 80-84 cm | 44-54 cm |
| XXL | 124-134 cm | 100-104 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 134-144 cm | 104-108 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Łamana Hammerli Razor TG 5,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412463 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412463 |
Język niemiecki Repetytorium maturalne Słownictwo krok po kroku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska, Beata Ćwikowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska, Beata Ćwikowska |
Tropical Supervit Granulat 100ml.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Elegancki płaszcz o prostym kroju MM3019 Beige - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Drapak narożny kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43191 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43191 |
Figi Model Violana 01 White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Model L2125/7 Grafit - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki profilowane
- przy miseczkach modne paseczki które można wyjąć
- między miseczkami ozdobna blaszka
- ramiączka wiązane na szyi
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Szary |
Nature\'s Protection Kitten indyk i królik 100g
Najwyższej jakości mokra karma z indykiem i królik dla kociąt.
Mokra karma dla kotów Nature’s Protection jest dostosowana do zaspokojenia różnych potrzeb młodych i dorosłych kotów. Wysokiej jakości naturalne mięsa i ryby, które mogą być spożywane przez ludzi są głównym źródłem białka. Delikatnie gotowane w celu zachowania naturalnego smaku i aromatu oraz aby zachować wartość odżywczą każdej receptury. Jest idealnym uzupełnieniem do suchej karmy Nature’s Protection. Gotowa do spożycia mokra karma w optymalnej ilości na jedno karmienie jest bardzo wygodna w użyciu zarówno w domu, jak i w czasie podróży lub na wystawach. Mokra karma dla kociąt indyk i królik składa się z naturalnych kawałków indyka i królika w bulionie wzbogaconych minerałami.
| • | . | . | Główne źródło białka - wysokiej jakości indyka i królika |
| • | Wysoka zawartość mięsa - 70 % |
||
| • | Mokre jedzenie dostosowane dla kociąt (do 12 miesięcy) |
||
| • | Odpowiedni dla kotów uczulonych na kurczaka |
||
| • | Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa |
||
| • | Minerały |
||
| • | Mokra karma składa się tylko z mięsa i bulionu |
||
| • | Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej, soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku ani formowanego mechanicznie mięsa |
||
| • | Łatwo przyswajalna |
||
| • | Wyróżniająca się wysoką smakowitością |
||
| • | Hermetyczne, wygodne, łatwe do otwarcia opakowanie |
| wiek | dzienna dawka |
| 2-4 miesiące | 250—280 g |
| 4-6 miesiące | 280-300 g |
| 6-12 miesiący | 300-325 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
TETRA SB 45 Replacement Blades - wymienne ostrza do skrobaka SB45
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766426 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766426 |
Figi Model Elwira White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Sari Black/Silver - Dursi
~Polamid 31 %
~Przędza metaliczna 22 %
~Viscosa 41 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355530 |
Spódnica Model MOE367 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 73 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 72.5 cm | 95 cm | 73 cm |
| S | 72 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 73.5 cm | 105 cm | 83 cm |
| XXL | 74 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |


_326585.jpg)