Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
Wiatrówka Walther CP99 Compact 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844383686 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844383686 |
Bluzka Model M128 Light Flowers - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-019 |
CHABA Obroża skórzana 10mm / 30cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model M339 Grafit Melange - Makadamia
Modna sukienka damska.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- długość midi
- luźny, swobodny fason
- z przodu kieszenie
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 96 cm | 92 cm | 94 cm |
| 38 | 92 cm | 101 cm | 97 cm | 99 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 102 cm | 104 cm |
| 42 | 92 cm | 111 cm | 107 cm | 109 cm |
| 44 | 92 cm | 116 cm | 112 cm | 114 cm |
| 46 | 92 cm | 121 cm | 117 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE SLIPONY Z GUMA BL91P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Komin Model KBSZ-AH-9 Powder Pink - Heppin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Różowy |
Kamera Internetowa 6xLEDS+MIC 5.0MPX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
Karta z Językiem Francuskim do Tłumacza Ectaco C-4.
Mówiącego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981008044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981008044 |
Over Zoo Vet-Line Zincum Shampoo 250ml
Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić na ciele psa, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, cynk, ekstrakt z arniki, ekstrakt z kasztanowca, substancja zapachowa, barwnik, konserwant, woda.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby owocowe dla świnek morskich
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna, owoce i orzechy są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10639 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10639 |
Sukienka Model 141-7 Pastel Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 78 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 82 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna VESTA White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | L,XL |
TETRA Betta - pokarm dla bojowników 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
Figi Model Ibiza maxi White - Italian Fashion
Klasyczne, wygodne figi o wysokim stanie. Wykonane z najwyższej jakości bawełny z dodatkiem elastanu. Brzegi wykończone komfortową gumką.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
MOKASYNY ZAMSZOWE NA WYSOKIEJ PODESZWIE T256 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Dropsy jabłkowe dla gryzoni 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
AVA FIGI AV 1036 BEŻ PLUS SIZE
Subtelne figi damskie wykonane z delikatnej, połyskującej mikrofibry. Z przodu oraz z tyłu wstawki z uroczej koronki. Całość utrzymana w pudrowej kolorystyce. Nie zwlekaj zamów już dziś!! Skład: 91% poliamid, 4% elastan, 5% bawełna. Uwaga! kwiatowy wzór na koronce taki jak w stringach.
Idealnie komponują się z biustonoszem z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 2XL |
Sukienka Model L159 Grafit - Lemoniade
Elegancka sukienka damska.
- dekolt wykończony jest stylowym kominem, golfem
- rękaw długi
- dopasowany fason
- długość midi
- sukienka rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 88 cm | 82 cm |
| M | 101 cm | 92 cm | 84 cm | 78 cm |
| S | 99 cm | 88 cm | 80 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |


_225942.jpg)