Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 136-2 Beige/Black Romby - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Okulary/Lupa Zegarmistrzowska (Szkła 20x) + 2x LED.
Szerokie Zastosowanie!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
BOTKI NA SZEROKIM OBCASIE M275 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Diamond Pets Spinka plastikowa mini mix
Spineczki doskonale trzymają się nawet na malutkiej ilości włosów lub sierści.
Rozmiar spinki: 2cm Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamond Pets |
Bluzka Model K173 Navy - Katrus
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Linda B1 biustonosz push-up biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Sweter model 30051C Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Fifi Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 25mm / 270cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Powiadomienie o Włamaniu.. do Pojazdu do 2km.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160075 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160075 |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z plastikowymi drzwiami piaskowo-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97160 |
| EAN | 8003507971608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97160 |
| EAN | 8003507971608 |
Sukienka Model L212 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 130 cm | 114 cm | 122 cm |
| M | 81 cm | 126 cm | 110 cm | 118 cm |
| S | 81 cm | 122 cm | 106 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Model Classic White - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Biały |
Celownik Kolimatorowy WALTHER PointStar 11/22mm.
Celownik ten kolimatorowy przeznaczony jest do wielu różnego rodzaju
pistoletów i karabinków...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |
Bluza Damska Model K290 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
TETRA PlantaMin - zapewnia bujny i zdrowy rozwój roślinności 500 ml płyn
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751712 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T751712 |
Sukienka Model S073 Beige - Style
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 90 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 100 cm | 85 cm | 79 cm | 73 cm |
| S | 99 cm | 80 cm | 74 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 95 cm | 89 cm | 83 cm |
| XXL | 103 cm | 98 cm | 94 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Sum-Plast Miska II 0,60l. plastikowa
Pojemność: 0,6l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Flawitol zdrowa skóra i piękna sierść 60 tabl.
Zalecenia:
Preparat przeznaczony do codziennego stosowania u psów ze skłonnościami do suchej, łuszczącej się skóry oraz o sierści suchej i matowej. Zalecany także do stosowania u psów wystawowych.
Dawkowanie:
1 tabl/8 kg/dzień Uwagi:
U psów z chorobami skóry zalecane jest podawanie preparatu Flawitol Omega 6.
Skład:
drożdże browarniane, fosforan dwuwapniowy, skrobia, tłuszcz. Dodatki (w tabletce 1,6 g): ekstrakt ze skórek winogron (flawonoidy) 16 mg; magnez 5 mg; witaminy: A 600 j.m., D 40 j.m., E 6 mg, B 101 µg, B 230 µg, B 115 µg, 3 1 2 6B 2,3 µg; kwas foliowy 27 µg; kwas pantotenowy 918 µg; biotyna 9 µg; cynk 6 mg; żelazo (chelat) 5 mg; miedź 12 (chelat) 333 µg; jod 58 µg; selen 11 µg; dodatki technologiczne
Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 18,2%; zawartość tłuszczu 1,8%; włókno surowe 1,4%; popiół surowy 33,7%; wapń 10,7%; fosfor 7,4%; sód 0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |


_225928.jpg)