| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 96-106 cm | 92-99 cm |
| S/M | 84-94 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz skórzana 14mm / 130cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Trixie Podkładka pod miski z kotem
- z plastiku
- nie ślizga się
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24544 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24544 |
TRIXIE Szelki dla psa samochodowe XS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1288 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1288 |
Bodystocking Elissa - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Zestaw do Pokera...: 300 Żetonów + Kości + Karty + Kuferek...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7899818120912 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7899818120912 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | XL,M,S |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Melody Origiami-Blueberry M-357 Coral/Navy - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 66-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Eco-Di Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Yalika Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M135 Beige - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 68 cm |
| 38 | 96 cm | 72 cm |
| 40 | 100 cm | 76 cm |
| 42 | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Balkonetka Model V-5001 Lily Beige/Black - Axami
~Polamid 25 %
Polyester 74 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE292 Ecru - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 95 cm | 110 cm | 110 cm |
| L/XL | 93 cm | 104 cm | 102 cm |
| S/M | 91 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Zawartość pudełka:
- plansza,
- kostka do gry,
- 16 pionków w 4 kolorach,
- instrukcja gry
Stringi Model 808/S Ecru - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Honig Prelen 20g.- Witaminy z miodem dla papugi falistej
- wyselekcjonowane nasiona, pokryte miodem
- perełki miodowe z kompletem witamin
- zawierają fosfor i wapń
- przysmak, który wspiera zdrowie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21182 |
Miseczka porcelanowa z motywem
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory:
biała/purpurowy
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25123 |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY SALOMEA 6163 V3
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- regulowane ramiączka
- miękkie miseczki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
Wojskowy Nóż Taktyczny + Otwieracz + Zbijak + Kompas + Pokrowiec do Pasa...
+ Zbijak do Szyb... +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773819136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773819136 |
Sukienka Model Stella Wzór 2 Multicolor - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Wielokolorowy |


_326884.jpg)