| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE SNEAKERS Z FRĘDZLAMI BL-10 SZARY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Linet Fuksja - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Fioletowy |
PowAir Spray 250ml - Apple Crumble
Przeznaczony do stosowania w powietrzu w dowolnym miejscu lub powierzchni. Mały, poręczny, do zastosowania w każdej chwili, działa natychmiastowo, nie pozostawiając przykrego zapachu oraz plam na powierzchniach. Można bezpiecznie stosować go na futro zwierzęcia, dywany, ubrania, rośliny, itp.
Usuwa m.in. zapach:
- dymu z papierosów
- stęchlizny i spalenizny
- olejów i paliw
- rozpuszczalników i klejów
- farby
- potu
- wymiocin
- moczu
- i wszystkich zapachów pochodzenia organicznego i nieorganicznego.
W takim wypadku Spray PowAir staje się niezbędnym środkiem do skutecznego i szybkiego zwalczenia zapachu. Dzięki niemu możesz pozbyć się niemalże natychmiast zapachu moczu w każdym pomieszczeniu lub powierzchni. Idealnie nadaje się dla hodowców kotów i psów podczas podróży i wystaw.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi odświeżaczami chemicznymi, ponieważ działanie środka będzie nieefektywne.
- rozpylić preparat w powietrzu na możliwie najwyższej wysokości.
- rozpylić preparat w pewnej odległości od zanieczyszczonej powierzchni.
Produkt naturalny, w pełni ekologiczny, nie szkodzi zdrowi ludzi i zwierząt. Nie należy jednak go sporzywać i chronić oczy.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci.
Pojemność opakowania 250 ml.
Dostępne zapachy:
Apple Crumble - zapach jabłecznika z kruszonką,
Passion Fruit - marakuja,
Tropical Breeze - zapach tropikalnych owoców.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PLI-250MC-AC |
| EAN | 6 24493 21147 9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PLI-250MC-AC |
| EAN | 6 24493 21147 9 |
CERTECH Pucek - pył kąpielowy dla szynszyli 2L butelka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10371 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10371 |
Wiatrówka z D. Naciągiem AirMaster TG 4,5mm/Spręż.+Tłumik.
Lufą 4,5mm, z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620153 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620153 |
Vitapol Pokarm Premium dla koszatniczki 750g.
Pełnowartościowa mieszanka dla koszatniczek, odpowiednio zbilansowana, w której zboża zostały całkowicie zastąpione przez różnego rodzaju granulatami i witaminizowanymi ekstrudatami.
Ich różnorodność zapewnia dostęp do szerokiej gamy składników pokarmowych, witamin i minerałów.
W szerokim składzie znajdują się najlepszej jakości: warzywa (m.in. marchew, burak, pasternak, brokuł), owoce (m.in. jarzębina i jałowiec), zioła (m.in. nagietek, malwa, płatki róży, hibiskus).
Niskokaloryczny brokuł dostarcza witaminy A, E, K1, C, B1 oraz potas, fosfor, wapń, żelaza i chrom.
Pasternak dostarcza witaminę C i B.
Owoce jarzębiny zawierają duże ilości witaminy C, E, P, K, PP, A, a do tego poprawia trawienie i działa przeciwbiegunkowo.
Płatki róży witaminizują i wzmacniają organizm, nagietek wspomaga trawienie i działa przeciwbakteryjnie, hibiskus jest bogaty w witaminę C.
Kora brzozy, wierzby oraz gałązki brzozy dbają o prawidłowy proces ścierania siekaczy.
Skład: warzywa 27,60%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 55,20%, inne rośliny 11,60%, produkty piekarnicze 3,20%, owoce 2,40%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-0172 |
MANN Wkład filtra oleju hydraulicznego odpowiednik 16053170
DEUTZ-FAHR:
AGROTRON K, AGROTRON K 90 do numeru: 8155 1001, AGROTRON K 100 do numeru: 8156 1001, AGROTRON K 110 do numeru: 8157 1001, AGROTRON K 120 do numeru: 8158 1001, AGROTRON K TIER 3, AGROTRON K 410 do numeru: ZKDL380400TD10001, AGROTRON K 420 do numeru: ZKDL390400TD10001, AGROTRON K 430 do numeru: ZKDL410400TD10001, AGROTRON K 610 do numeru: ZKDL400400TD10001, AGROTRON NEW, AGROTRON 90 do numeru: 8085 6001, AGROTRON 100 do numeru: 8087 6001, AGROTRON 110 do numeru: 8088 8001
LAMBORGHINI:
R6, R6.100, R6.110, R6.120, R6 TIER 3, R6.100 do numeru: ZKDJ830200TL10001, R6.110 do numeru: ZKDL320200TL10001, R6.115 DCR do numeru: ZKDL330200TL10001, R6.125 DCR do numeru: ZKDL340200TL10001
SAME:
IRON 100, IRON 110, IRON 120, IRON TIER 3, IRON 100 do numeru: ZKDJ930200TS10001, IRON 110 do numeru: ZKDL290200TS10001, IRON 115 DCR do numeru: ZKDL300200TS10001, IRON 125 DCR do numeru: ZKDL310200TS10001
HURLIMANN:
XM , XM 90 , XM 100 , XM 110 , XM 120
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 16053170 |
| EAN | HD57/4 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 16053170 |
| EAN | HD57/4 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Kurczak (45%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), suszone jabłka, minerały, mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 30 % |
| Tłuszcz surowy | 20 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,8 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,2 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna | |
wysoka aktywność |
bardzo wysoka aktywność |
|
| 10 kg | 106 g | 116 g |
| 20 kg | 179 g | 197 g |
| 30 kg | 243 g | 267 g |
| 40 kg | 301 g | 331 g |
| 50 kg | 356 g | 392 g |
| 60 kg | 408 g | 449 g |
| 70 kg | 458 g | 504 g |
| 80 kg | 506 g | 557 g |
| 90 kg | 553 g | 608 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
ANIMONDA Rafine Soupe Adult Cat smak: drób, królik, szynka 100g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (20% drobiu, 10% królika, 4% szynki), zboże substancje mineralne.
Analiza: Białko 8%, tłuszcz 5%, włókno 0,3%, popiół 2,5%, woda 81%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Szpiegowska Broszka, Nagrywająca Cyfrowo Obraz i Dźwięk + Rejestr. Dźwięku + Ap. Foto...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902572365914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902572365914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fire 044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Fire 044 |
Sukienka Model B056 Brown - BE
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Model K136 Navy - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Elen Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Zapasowy pień do drapaka 9 x 40 cm
Słupek służy jako zapasowa część zamienna do drapaków i mebli dla kota Trixie.
Cechy słupka: słupek owinięty naturalnym sizalem; gotowy do montażu - w komplecie znajduje się nagwintowany pręt i dwie śruby; gwint o wielkości M8; średnica słupka: 9 cm, długość 40 cm.
Kolor: naturalny kolor sizalu. Dostępne są też słupki innej wielkości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43991 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43991 |
Piżama Damska Model Caroline usztywniane miseczki Mokka - Nipplex
~Inne 8 %
~Polamid 8 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model 820-THO-1 Black - Obsessive
Więcej szczegółów tutaj:
- kuszące, koronkowe stringi na elastycznej gumeczce
- z przodu seksowne wycięcia
- z tyłu fioletowa kokardka i błyszczący kamyczek ? dodające uroku detale!
- miły w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi typu szorty najwyższej jakości wykonane z najlepszej bawełny. Doskonale przylegają do ciała dając poczucie komfortu i wygody. Szorty zdobione fantazyjnym wzorem koronkowym z przodu i z tyłu. Niezwykle urokliwe sprawią że pokocha je od pierwszego noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Figi niskie Model Celeste White - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Karta z Językiem Francuskim do Tłumacza Ectaco Partner EP-900.
Mówiącego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981008038 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981008038 |


_150924.jpg)