~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 84-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czerwony |
Legginsy Model Stefanie Black - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Neon 010/48 Gift Box Black - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Toaleta narożna do klatki dla gryzoni duża
Wymiary:
bok - 36 cm x 21 cm x 30 cm ->wysokość
Różne kolory.
Posiada uchwyt do zamocowania w klatce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
Brit Care Cat Daisy I\'ve to control my weight 400g
POMAGA SKUTECZNIE ZREDUKOWAĆ WAGĘ. L-KARNITYNA ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ UTRATY WAGI BŁONNIK Z PSYLLIUM, JABŁKA I BURAKA USPRAWNIA PROCES TRAWIENNY SKŁAD: dehydratyzowany indyk (26%), ryż, dehydratyzowany kurczak (12%), mączka z kurczaka (10%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem), suszone jabłka, otręby ryżowe, pulpa buraczana, drożdże browarniane, wątróbka z kurczaka (2%), olej z łososia, psyllium (200 mg/kg), mannano-oligosacharydy (155mg/kg), frukto-oligosacharydy (125 mg/kg), ekstrakt z jukki Schidigera (85 mg/kg), rokitnik (50mg/kg)
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 40%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 6.2 % , popiół surowy 5,6 %, wilgotność 10%, wapń 1,6%, fosfor 1.2 %, sód 0,2%, magnez 0,07%
DODATKI ODŻYWCZE W 1KG: witamina A (E672) 22 500 j.m., witamina D3 (E671) 900 j.m., witamina E (3a700) 650 mg, witamina C (E300) 300mg, tauryna 2 300 mg, chlorek choliny 2 100 mg, L-karnityna 200 mg, niacyna 40 mg, biotyna 1.8 mg, cynk (E6) 150 mg, mangan (E5) 56 mg, żelazo (E1) 47 mg, miedź (E4) 11 mg, jod (E2) 3.7 mg, selen (E8) 0.23 mg, DL-metionina (3.1.1.) 13 mg, arginina (3c3.6.1) 11 mg, L-lizyna (3.2.3) 9 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3: 0,17%, kwas tłuszczowy omega 6: 1.1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Botki Model KB100-407SA-2 Black - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Crispy Snack Fibres-mieszanka uzupełniająca z wysoką zawartością włókna 1,75kg
Znak Świeżości na opakowaniach oznacza, że dany produkt spożywczy Versele-Laga jest zapakowany bez obecności tlenu. Ten specjalny sposób pakowania chroni produkty spożywcze przed światłem, powietrzem i wilgocią. W efekcie karma jest w stanie zapewnić optymalny stopień ochrony jakości tego produktu. Skład: produkty uboczne pochodzenia roślinnego: Zboża; Warzywa (10%); Minerały; Nasiona. Analiza: Białko 15,5%; Tłuszcz 2%; Surowy 16%; Jesion 8,5%; Wapń 0,8%; Fosfor 0,6%;
Dodatki dietetyczne: Witamina IE 3300; Witamina D3 400 IE; Witamina E 27 mg; E1 (Żelazo) 33 mg; E2 (jod) 0,7 mg; E4 (Miedź) 3 mg; E5 (Mangan) 25 mg; E6 (Cynk) 23 mg; E8 (Selen) 0,1 mg; Barwniki; Przeciwutleniacze.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461736 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461736 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Skład surowcowy:
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Spodenki/Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1451 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1451 |
Czapka Model Cornelia Orange - Kamea
CORNELIA to niezwykle twarzowa czapka, która doskonale układa się na głowie,
- gładka czapka o melanżowym wzorze, idealnie dopasowanym do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Polyester 32 %
wełna 46 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sandał Sanda?y Model KB1-25 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.8 cm |
| 39 | 25.3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1610 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1610 |
Nestor Witaminy na piórka dla małych papug 20g x 25 szt.
Opakowanie zawiera mieszankę ziaren o zwiększonej ilości nasion oleistych, która została nasączona koncentratem mineralno-witaminowym. Mieszanka doskonale uzupełnia niedobory składników pokarmowych, których w szczególności w okresie pierzenia domaga się organizm Twojej papugi. Witaminy ?na piórka? firmy Nestor wpłyną dodatnio nie tylko na stan upierzenia, ale i na ogólną kondycję ptaszka, jego zdrowie i samopoczucie.
Zawartość opakowania można podawać oddzielnie lub wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: owies bezłuskowy, kanar, konopie, proso, proso czerwone, siemię lniane Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 7%, wilgotność 10%, włókno surowe 17%, popiół surowy 1,5%, wapń 0,12 g, fosfor 0,04 g, miedź 0,1 mg, magnez 0,0009 g, żelazo 0,4 mg, kobalt 0,025 mg, cynk 0,0012 g, mangan 0,48 mg, wit. E 0,0003 mg, wit. B1 0,0004 mg, wit. B2 0,002 mg, wit B6 0,0007 mg, wit. B3 0,024 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Figi Model Gabe White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
GF But na chorą łapę softshell niebieski WET/B71/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kombinezon Model K092 Beige - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 101-105 cm | 82-86 cm |
| XXXL | 111-115 cm | 106-110 cm | 87-91 cm |
| XXXXL | 115-120 cm | 109-115 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sworzeń dolny zwrotnicy do DX (czop) odpowiednik 04351105, 4351105
DEUTZ FAHR:
DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4351105, 04351105 |
Polyester 99 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Mikro-Kamera HD Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (30-dni Pracy!!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (30...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
Śruty Miedziane Diabolo Półokrągłe 4,5mm – 200szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544137 |


_167240.jpg)