| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond Sterlet Sticks - pokarm dla jesiotrów i innych stawowych ryb jesiotrowatych 1L
Pojemność: 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T148819 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T148819 |
GF Bluza czerwona POLICE DOG B59/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M601 Blue - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M089 Blue - Infinite You
Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Antyradar / Wykrywacz Radarów Whistler-140.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303404054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303404054 |
T641C-011 Mainframe - Rama Główna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
Sukienka Model 49-18 Chaber/White - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 76 cm |
| XXL | 96 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Skład:
Świeże mięso kurczaka (22%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka kurczaka (5%), świeże mięso śledzia (5%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeże mięso indyka (3%), świeża wątróbka indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), włókno grochu, olej z wątróbki kurczaka (2%), czerwona soczewica, zielony groszek, zielona soczewica, lucerna, pochrzyn, ciecierzyca, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń lukrecji, dzięgiel litwor, kozieradka, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej, rumianek, mniszek, cząber, rozmaryn.
Składniki analityczne:
Białko surowe 38 % Oleje i tłuszcze surowe 15 % Włókno surowe 8 % Wapń 1.2 % Fosfor 0.9 % Omega-6 2.5 % Omega-3 1.0 % DHA 0.6 % EPA 0.3 % Glukozamina 1400 mg/kg Chondroityna 1200 mg/kg Rozkład kalorii:
Energia metaboliczna 3710 kcal/kg (445 kcal na kubek 250 ml). 41% energii pochodzi z białka, 36% z tłuszczów, 23% z owoców I warzyw.
Dawkowanie:
KAŻDY PIES JEST INNY Każdy pies jest inny dlatego ilość podawanej karmy powinna być uzależniona od wieku, rasy, aktywności psa, a także środowiska w jakim żyje. Jeżeli zmieniamy karmę naszego psa, pamiętajmy, aby robić to stopniowo, ponieważ potrzeba czasu, żeby układ trawienny pupila mógł przystosować się do nowej diety. Przez okres 5-7 dni należy mieszać karmę Orijen z poprzednio stosowaną karmą, stopniowo zwiększając ilość Orijen. Siódmego dnia możesz już podać psu 100% Orijen. Dlatego proponujemy rozpocząć dawkowanie karmy zgodnie ze schematem poniżej, kontrolując wagę psa, a następnie dostosować porcję do jego potrzeb. Podawaj karmę 2 razy dziennie i zapewnij psu stały dostęp do czystej, świeżej wody. Gwarantujemy, że Twój pies będzie zadowolony ze zmiany!
Dla zachowania świeżości zalecamy szczelnie zamykać opakowanie i przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Formuła karm Orijen odpowiada wymaganiom żywieniowym ustalonym przez AAFCO – profile żywieniowe dla psów we wszystkich stadiach życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
Bluzka Model A208 Khaki - awama
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 32GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 32 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji
Bluzka z szyfonu MM2004 Black - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Uniwersalna Bezp. Słuchawka Bluetooth do Tel. GSM.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
Figi Model Carlina White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 89-93 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 99-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Zasilacz Ładowarka 7.4V 500mA Kc0024
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0024 |
Laboratoires HERY Shampooing Poils Blancs 1l.- Szampon dla psów intensyfikujący kolor biały
Sposób użycia: Na zmoczoną sierść nanieść odpowiednią ilość lekko rozcieńczonego wodą szamponu. Masować do wytworzenia piany po czym spłukać . W razie konieczności zabieg powtórzyć. Unikać kontaktu z oczami. Po kąpieli starannie wysuszyć sierść.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
BALERINY Z ODKRYTĄ PIĘTĄ CZARNE 100-879SA-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414991 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414991 |
Cazo Torba / Transporter Exclusive brązowa z niebieską kratą 50 x 27 x 26 cm
Zadbano o każdy szczegół - precyzyjne hafty, pikowana eko-skóra i elementy w kolorze złota - tworzą wyjątkowo luksusowe połączenie.
Piękna i bardzo praktyczna - rozpięta i rozłożona zajmuje mało miejsca
Wyjmowane dno ułatwia utrzymanie torby w czystości
Może być noszona w dłoni jako kuferek lub na ramieniu - dołączony odpinany pasek
Przeznaczona dla zwierząt o wadze do 5kg
Ścianki wykonane z siatki zapewniają właściwą cyrkulację powietrza
Smycz z karabińczykiem wewnątrz uniemożliwia wyskoczenie pupila z torby
Wymiary: 50 cm x 27 cm x 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1011/A |
| EAN | 5907996032907 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1011/A |
| EAN | 5907996032907 |


_117234.jpg)