~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1/2 | 84-96 cm |
| 3/4 | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Bluzka Model M609 Morski - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model K342 Grey - Katrus
- stylowa sukienka
- okrągły dekolt
- długi rękaw ze wstawką w kolorze złotym
- dłuższy tył
- sukienka wkładana przez głowę
- doskonała propozycja na wieczór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S077 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 102 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 104 cm | 97 cm | 89 cm | 73 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 106 cm | 107 cm | 99 cm | 83 cm |
| XXL | 106 cm | 112 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Żakiet Model ZA 107 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 94 cm |
| 38 | 54 cm | 98 cm |
| 40 | 55 cm | 102 cm |
| 42 | 56 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża skórzana puklowana 10mm / 30cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Trixie Zestaw wysuszonych gałęzi winorośli rozm. M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76169 |
| EAN | 4011905761695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76169 |
| EAN | 4011905761695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz Kąpielowy Model SK-50 Garden - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100G | 98-102 cm | 124-126 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
TETRA Min Pro XL Crisps - pokarm dla ryb ozdobnych o wysokich walorach odżywczych 500ml
Nowy Tetra Min Pro XL Crisps z opatentowaną formułą BioActive aktywnie wspomaga wszystkie funkcje organizmu i podnosi odporność ryb na choroby oraz zapewnia wszystkie składniki dla prawidłowego rozwoju, ubarwienia i witalności. Jest produkowany w niskich temperaturach co pozwala zachować więcej cennych mikroelementów i witamin.
Nie zanieczyszcza wody i nie powoduje rozwoju glonów. Opakowanie 500ml.
Ryby należy karmić kilka razy dziennie małymi porcjami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T150959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T150959 |
Luneta Celownicza Walther 3-9x40 + Montaż + Podświetl..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412402 |
DAKO-ART Aroma Vit - pokarm dla ptaków śpiewających 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Srebrny |
| rozmiar | 65H,70H,70I,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Srebrny |
| rozmiar | 65H,70H,70I,65I |
Figi Model Eco-Si White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
P??biustonosz Model V-6091 Manolo Black - Axami
Połączenie elastycznej mikrofibry, czarnej koronki i intrygującego tyłu gwarantuje niezapomniane wrażenia, gdy sięgniesz po biustonosz Manolo.. Model posiada nie odpinane, regulowane ramiączka, fiszbiny pionowe oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
Elastan 10 %
~Polamid 53 %
~Poliuretan 12 %
Polyester 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Seksowne, koronkowe szorty damskie.
- w całości wykonane ze zmysłowej koronki
- w tyle wstawka z dzianiny
- przód zdobi delikatna, satynowa kokardka
- w pasie komfortowa gumka
- model doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Skład: 95% bawełna, 5% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
SLIPONY Z NASZYWKAMI JX41P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Przysmak Lux - przysmak jajeczny dla gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Maskotka do samochodu Tygrysek - Kubuś puchatek - Disney - promocja
Maskotka posiada przyssawkę mocującą do szyby.
wysokość ok. 20cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25006 |


_111646.jpg)