~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Carmen Grey - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
Nestor Multivitamina zestaw witamina dla małych papug 20g x 25 szt.
Torebka zawiera mieszankę ziaren nasączonych koncentratem witaminowym. Mieszanka doskonale uzupełnia niedobory ważnych dla życia papużki składników, których często brakuje w codziennym pożywieniu. Witaminy firmy Nestor poprawią ogólną kondycję Twojego ptaszka, wzmocnią jego kościec, wpłyną dodatnio na zdrowie i samopoczucie. Powinny stać się stałą pozycja w jadłospisie Twojego ulubieńca.
Zawartość opakowania można podawać oddzielnie lub wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: kanar, konopie, owies bezłuskowy, proso, proso czerwone, siemię lniane
Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 7%, wilgotność 11%, włókno surowe 17%, popiół surowy 1,5%, wit. B1 0,4 mg, wit. B2 1,5 mg, wit. B6 0,75 mg, wit. B12 0,004 mg, wit K3 0,75 mg, wit. C 10,0 mg, biotin 0,005 mg, pantotenian wapnia 2,5 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzykiem ED10-1 Red - Ella Dora
Sukienka posiada bardzo uniwersalny fason, w związku z tym świetnie sprawdzi się na spotkaniu biznesowym , jak i na eleganckim przyjęciu.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| 38 | 94 cm | 107 cm | 96 cm | 80 cm |
| 40 | 95 cm | 111 cm | 100 cm | 84 cm |
| 42 | 96 cm | 115 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Zasilacz Ładowarka 9.6V 250mA Kc0029
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0029 |
Sandał SANDAŁKI Z SILIKONOWYMI PASKAMI SZARE NF-25P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Cyfrowy Termometr Szpilkowy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lauren Surf M-325 Sky Blue - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Piękna elegancka ołówkowa sukienka GR2082 Go??bi - GrandUA
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 196-2 Khaki - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 128 cm | 100 cm |
| M | 92 cm | 120 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 116 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 132 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Kurczak (36%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 8 % |
| Wilgotność | 8 % |
| Popiół surowy | 10 % |
| Włókno surowe | 2,5 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna | |
| utrzymanie wagi |
redukcja wagi | |
| 10 kg | 122 g | 110 g |
| 20 kg | 205 g | 184 g |
| 30 kg | 278 g | 250 g |
| 40 kg | 345 g | 310 g |
| 50 kg | 408 g | 367 g |
| 60 kg | 468 g | 421 g |
| 70 kg | 525 g | 472 g |
| 80 kg | 581 g | 523 g |
| 90 kg | 634 g | 570 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Koszula Damska Model L037 Bright Flowers - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 72/97 cm | 108 cm |
| M | 71.5/96.5 cm | 104 cm |
| S | 71/96 cm | 100 cm |
| XL | 72.5/97.5 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |
Sukienka tulip S12A Szary - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 88 cm | 74 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 80 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE354 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 144.5 cm | 109 cm | 99 cm | 97 cm |
| M | 144 cm | 104 cm | 94 cm | 92 cm |
| S | 143.5 cm | 99 cm | 89 cm | 87 cm |
| XL | 145 cm | 114 cm | 104 cm | 102 cm |
| XXL | 145.5 cm | 119 cm | 109 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLV 009 Black - Vestiva
Elegancka bluzka damska.
- przód zdobi modny nadruk
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- bluzka wykonana jest z rozciągliwej, wysokiej jakości wiskozowej dzianiny
- produkty Vestiva Line są zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model
- idealna propozycja na prezent
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Tor Skrzyżowanie - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor03 |
Pokrowiec na Wiatrówkę z Lunetą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658314 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658314 |
Koszula Damska Model K105 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |


_78885.jpg)