~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Bluzka Model Pemo Beige - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Pareo C Light Blue - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Drapak dla kota San Fernando wys. 106 cm kolor: beżowy
Składa się z: jaskinia 36x28x36cm 2 półki - 35 cm 2 sizalowe słupki 9 / 37cm rolka ?22 / 25cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43951 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43951 |
BUTY SPORTOWE RÓŻOWE OMS-5 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Camilla Skipper M-489 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model K107 Sky Blue - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 62 cm | 62 cm | 82 cm |
| 36 | 62 cm | 62 cm | 86 cm |
| 38 | 62 cm | 62 cm | 90 cm |
| 40 | 64 cm | 64 cm | 94 cm |
| 42 | 64 cm | 64 cm | 98 cm |
| 44 | 64 cm | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model V-5398 Praise me Black/Silver - Axami
~Polamid 92 %
~Poliuretan 1 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Body Model VT019 Ecru - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Model SWE 107 Navy blue - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| uniwersalny | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M318 Chaber - Makadamia
świetna sukienka damska.
- fason typu tulipan
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- po bokach kieszenie
- długość midi
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 90 cm | 82 cm | 84 cm |
| 38 | 96.5 cm | 95 cm | 87 cm | 89 cm |
| 40 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 94 cm |
| 42 | 97.5 cm | 105 cm | 97 cm | 99 cm |
| 44 | 98 cm | 110 cm | 102 cm | 104 cm |
| 46 | 98.5 cm | 115 cm | 107 cm | 109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Kurtka Bomberka Model Grossa 9212 Grey - Click Fashion
Polyester 32 %
~Spandex 3 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model PS4 Navy - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 81/93 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Brit Care Olej z łososia 500 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Damska A133 Grafit - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Szabla Niemiecka/Pruska Marynarska- Dekoracyjna..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415654 |
Megan Pokarm dla dużych papug 3l.
Do papug dużych zaliczamy m. in. kakadu i arę. Kakadu żółłtoczuba (kakatoe galerita) zjada owoce i nasiona, oraz w warunkach naturalnych różne owady i ich larwy. Jest wyjatkowo łagodna, łatwo przyzwyczaja się do człowieka i naśladuje mowę ludzką. Powinna otrzymywać dodatkowo dużo karmy zielonej. Zawsze chętnie zjada owoce cytrusowe. Ararauna (ara ararauna),posiada silny dziób i piękne, kontrastowe ubarwienie. Lubi nasiona traw i zbóż, orzechy i owoce. Skład: Orzechy ziemne w różnych postaciach, papaja, nasiona słonecznika, cardi, sorgo, nasiona dyni, ryż Paddy, kukurydza, owies, gryka.
Analiza: białko 15.1%, tłuszcze 18.4%, włókna 10.5%, popiół 0.08%, wilgotność 11.4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Spódnica dzianinowa DUO S-020 Graphit/Light Gray Melange - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm | 76 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm | |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm | |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm | |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-89 cm | |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Veronna Black - Co Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Czarny |
Śruty Diabolo Półokrągłe Walther 6,35mm–200szt.
Kaliber 6,35mm (cal. 25) – 200szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844432520 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844432520 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |


_78884.jpg)