~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1/2 | 84-96 cm |
| 3/4 | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
GF Peleryna przeciwdeszczowa szara H07/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model MOE205 Red - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 96 cm | 90 cm |
| M | 89 cm | 94 cm | 86 cm |
| S | 88 cm | 92 cm | 82 cm |
| XL | 91 cm | 98 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Model Lovica chemise Red - Obsessive
Niezwykle kobieca i seksowna jak diabli. Dzięki koszulce Lovica będziesz kusić perfekcyjnym wyglądem i mnóstwem uroczych detali. Przyjemny dotyk delikatnego materiału i subtelnej koronki obudzi zmysły, a piękny połysk i gorący kolor pozwoli Ci zabłysnąć w niejeden wieczór. Będzie doskonale!
Poznaj szczegóły:
- seksowna koszulka w kolorze intensywnej czerwieni
- delikatna tkanina z pięknym połyskiem
- regulowane szelki zapewniają idealne dopasowanie
- miseczki usztywniane fiszbinami subtelnie podkreślają biust
- urocza kokardka i połyskująca ozdoba z perełkę między miseczkami
- koronkowe wstawki z kwiatowym wzorem dodają kobiecego uroku
- pasujące do całości stringi w komplecie
- elastyczny, przyjemny w dotyku materiał
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka z dekoltem w kształcie litery V MM1053 Beige - Mira Mod
~Angora 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Big Love 546 Pink/Navy - Roksana
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 90-98 cm |
| M | 94-106 cm | 84-92 cm |
| S | 88-100 cm | 78-84 cm |
| XL | 106-118 cm | 96-104 cm |
| XXL | 112-124 cm | 102-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Transporter Capri II kolor jasnoszary/czerwony
- wykonany z plastiku
- z uchwytem
- dodatkowy przyrząd do mocowania pasów samochodowych
- dziury wentylacyjne
- wymiary 37 x 34 x 55 cm
- waga do 8 kg
- waga transportera 1,8 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39823 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39823 |
Tropical Supervit Mini Granulat 100ml.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Element Mocowania Ogona MJX T655-036 T55-036 T623
Numer katalogowy: T655-036
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-036 |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Tropico M-266 Black/Orange - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Sheetal White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Versele Laga Happy Life Adult Beef 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431103 |
Kombinezon Damski Model KB109 Ecru - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 142 cm | 96 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 143 cm | 100 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 144 cm | 104 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 145 cm | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-35093 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-35093 |
Spódnica Model Camilla SP54 Brown - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-99 cm | 70-73 cm |
| 40 | 100-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Brązowy |
Botki Model SAS-8F8534-12 Black - Inello
Wysokość platformy 1.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.7 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.2 cm |
| 38 | 24.7 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.2 cm |
| 41 | 26.7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lauren Vigneto M-325 Bakłażan - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Pończochy Klasyczne Model Alva code 632 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
PIĘKNE SZPILKI NA SPECJALNE OKAZJE CZARNE P-13 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 23 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 cz |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI MINT CRYSTALS 7161-45MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |


_78559.jpg)