~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Legginsy Model Stefanie Black - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalna Atrapa/Imitacja Kamery Dzienno-Nocnej (czarna) + Czerwona Dioda LED + Regulacje...
...
Vitapol Smakers kolby orzechowe dla gryzoni i królika 2 szt.
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 23,00% |
| produkty piekarnicze | 29,00% |
| owoce oleist | 48,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1106 |
Sukienka Model M121 Flowers Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
LORIN STRÓJ KĄPIELOWY SALOMEA 6163 V3
Cechy produktu:
- zapinany na plecach
- posiada fiszbiny
- regulowane ramiączka
- miękkie miseczki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wzorki |
| rozmiar | 44E,44D,48D |
TRIXIE Drapak dla kota Avila kolor beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43741 |
Sukienka dresowa D-020 Black - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model 1193 Oda AW/17 K1 Pink/Grey - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Salma dł.r. dł.sp. Dark Melange - Italian Fashion
Modna piżamka damska Salma.
- góra gładka z modnym nadrukiem
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- klasyczne długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki proste
- po bokach kieszenie
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości melanżowej, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL | 120-124 cm | 116-120 cm | |
| L | 104-108 cm | 100-104 cm | |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm | |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm | |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
TETRA DecoArt Plantastics Hygrophila 30cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607033 |
ROYAL CANIN Instinctive w galaretce - dla kotów wybrednych 85g saszetka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Poziomy Statecznik Ogona F649-027 F49-027
Numer katalogowy: F649-027
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-027 |
DAKO-ART Przysmak Lux - przysmak śmietankowy dla gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TETRA Goldfish Colour - pokarm wybarwiający 12g saszetka
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183704 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183704 |
Sukienka dresowa z zamkami ED04-2 Blue - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 92 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 96 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Brit Premium Cat Adult Sterilised 300g
Mięso z kurczaka i produkty pochodzenia drobiowego (min.30%), tłuszcz drobiowy, olej łososiowy, ryż, kukurydza, drożdże browarniane, suszone wysłodki z buraków cukrowych, suszone jabłka, substancje mineralne, naturalny smak , oligosacharydy manozowe, fruktooligosacharydy, DL-metionina, L-lizyna, ekstrakt z jukki Schidigera, witamina A,witaminy B12, B2, B1, B6, witamina D3, witamina E (alfa-tokoferol), niacyna, pantotenian wapnia, organiczna miedź, organiczny cynk, organiczny selen, kwas foliowy, chlorek choliny, biotyna,
białko 33%, tłuszcz 18%, wilgotność 10%, popiół 6,5%, błonnik 2%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, witamina A 30 000 j.m, witamina D3 2 000 j.m, witamina E 600 mg, miedź 22 mg, cynk 39,5mg, magnez 0,6mg, selen 0,3mg
|
waga kota
|
2kg
|
4kg
|
6kg
|
8kg
|
|
dawka
|
50g
|
84g
|
113g
|
141g
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
BIOFAKTOR Biotivet SC - preparat poprawiający zdrowie skóry dla psów i kotów 150tab.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Orginalny Szwajcarski Scyzoryk 8-funkcyjny Translucent-616.
Translucent-616.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414921 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414921 |


_78879.jpg)