~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Igła doszpikowa BIG Aparat automatyczny PEDIATRICS dla dzieci
1-2 cm przyśrodkowo i 1-2 cm dystalnie do guzowatości piszczelowej
Technika zakładania: 1. Wybierz pożądaną głębokość penetracji igły przez odkręcenie cylindra na korpusie BIGa. 2. Umyj miejsce założenia dostępu doszpikowego środkiem dezynfekującym. 3. Zlokalizuj miejsce wkucia i ustal głębokość założenia na BIGu, trzymajac swoją niedominująca ręką za czerwony lub niebieski cylinder przyłóż wkłucie do wybranego miejsca. Zachowując zasady aseptyki ustaw BIGa pod kątem 90st. do powierzchni ciała. 4. Dłoń w której trzymasz BIGa oprzyj o nogę pacjęta , zapewni to wiekszą pewność wykonania techniki. Trzymając za cylinder wyciągnij druką ręką czerwoną zabezpieczającą zawleczkę, ściskając zawleczkę w palcach. 5. Podtrzymując cylinder ręką niedominującą, złap dwoma palcami drugiej ręki za uchwyt bezpieczeństwa, a środek dłoni umieść na górze BIGa, żeby ustabilizować go podczas użycia. Delikatnie dociskając zwolnij mechanizm spustowy. Zauważ, że nie wymaga to użycia dużej siły. 6. Uwolnij troakar unosząc obrotowym ruchem korpus BIGa 7. Usuń mandryn z wnętrza igły, w kości powinna zostać tylko igła. 8. Możesz zaaspirować 2-5 cc szpiku kostnego do zheparynizowanej strzykawki celem wykonania badań laboratoryjnych lub możesz podać leki i płyny. Brak możliwości zaaspirowania szpiku kostnego nie musi oznaczać nieprawidłowej lokalizacji igły. Dla zmiejszenia odczuwania bólu podczas infuzji płynu do jamy szpikowej u przytomnego pacjenta poleca się podanie bolusa 1-5 ml 1% lignocainy. Celem utrzymania optymalnego przepływu poleca się utrzymać wysokie ciśnienie do 300 mmHg w układzie z płynem infuzyjnym. 9. Użyj czerwonej zawleczki bezpieczeństwa do ustabilizowania wkłucia Zalecana głębokość penetracji: Przyśrodkowo od guzowatości kości piszczelowej, w zależności od wieku dziecka: 0-3 lat 0,5 cm 3-6 lat 1,0 cm 6-12 lat 1,5 cm
Igła doszpikowa BIG: - łatwy i szybki dostęp do układu krążenia; - mało bolesna penetracja igły do jamy szpikowej; - pozwala uniknąć bezpośredniego kontaktu z krwią pacjęta; - pozwala na szybkie podanie płynów i leków, bezpośrednio do układu krążenia; - pozwala na przetaczanie krwi; - szczególnie przydatny w trakcie działań ratunkowych, kiedy czas ma krytyczne znaczenie; dostep do układu krążenia z wyboru w trakcie resuscytacji dzieci; - sprzęt jednorazowego użytku
Produkt zgodny z normą NSN 6515-01-518-8487
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waismed |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waismed |
Bluzka model T199/3 Dark Pink - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 55 cm | 110-114 cm | 104-108 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 55 cm | 102-106 cm | 96-100 cm | 78-82 cm |
| S/M | 55 cm | 94-98 cm | 88-92 cm | 70-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
Laser Czerwony – Zasięg Wiązki 50km!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415433 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415433 |
Petmex Gryzak ze skóry rolowany 48 cm 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194236 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194236 |
Bluzka Model Porta Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA DAMSKIE LAKIEROWANE CZARNE L7073 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Estera Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
SWORZEŃ CZOP ZWROTNICY OSI PRZEDNIEJ, nr referencyjny 5137239
TD 5010
TD 5020
TD 5030
TD 5040
TD 5050
TD5.105
TD5.115
TD5.65
TD5.75
TD5.85
TD5.95
TD 55D
TD 60D
TD 60D Plus
TD 65D
TD 70D
TD 70D Plus
TD 75D
TD 80D
TD 80D Plus
TD 85D
TD 90D
TD 90D Plus
TD 95D
TD 95D Plus
TD5.105
TD5.115
TD5.65
TD5.75
TD5.85
TD5.95
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5137239 |
| EAN | 5137239 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5137239 |
| EAN | 5137239 |
8in1 Training Pads - podkład absorbujący wilgoć (pielucha, mata) 1 szt.
Wymiary: 57 x 56 cm 1 sztuka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte Cat smak: indyk z żółtym serem 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model Halina 5 Green - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 109 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 111 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 112 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 113 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Bluzka z długim rękawem na mankiecie MM2012 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M566 Red - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Happy Dog PROFI PUPPY MINI L/R 20kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-09654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY DOG |
| Kod producenta | HD-09654 |
Sukienka Ciążowa Model 1629C Pink - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 108 cm | 104 cm |
| S/M | 90 cm | 100 cm | 96 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Mówiący Tłumacz 12-Języczny Oxford 823.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6926954203288 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6926954203288 |
HM1306-7 Pakiet Akumulator Bateria
| - dł.3,4cm |
| - szer. 2cm |
| - grubość 8mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-7 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HM1306-7 |


_215590.jpg)