Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w każdym rozmiarze), nie wyjmowane z modelu
Śliczna kolorystyka, idealna na plażę
Ramiączka regulowane, nieodpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Figi wzorzyste, bardzo wygodne, elastyczne.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Callidora Push up Red - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 86.5-88 cm |
| M | 93 cm | 84.5-86 cm |
| S | 90 cm | 82-84 cm |
| XL | 99 cm | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Modna sukienka w stylu casual MM1096 Grey/Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
OCIEPLANE TRAPERKI ZIELONE 33PT01 VERDEOSCURO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Osłona Samochodowa do Jazdy Nocą i Słoneczne Dni (2w1!).
2w1.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150269 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150269 |
Szorty Model Nefretete Black - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M540 Wzór 60 White - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Diversa Tło do akwarium Płaskie 80 cm x 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7031 Black - Anabel Arto
~Nylon 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 83-87 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63/85 cm | 84-99 cm | 66-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model M407 Black - Figl
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
BOTKI ZE STYLOWYM WIĄZANIEM 8304-5G CNB8304-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE201 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 112 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 110 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 110 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 112 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Pestell Żwirek sodowy diagnostyczny Life Mate 15 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-07 |
Drive Connector Assembly FT012-11 Złącze Napędu - Komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-11 |
Zestaw Świateł Bi-Xenonowych H4.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414889 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414889 |
Body Model Grapes BlackRed - Anais
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Spodnie Damskie Model SD22 Fuksja - Nife
stylowe spodnie
- po bokach kieszenie
- zapinane z przodu na guzik i zamek
- proste nogawki
- dopasowany fason
- modna propozycja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 94 cm | 78 cm |
| 38 | 91 cm | 98 cm | 82 cm |
| 40 | 92 cm | 102 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 106 cm | 90 cm |
| 44 | 94 cm | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Fioletowy |
8in1 Beef Delights Bones XS - mini kosteczki do żucia z mięsem wołowym 7szt
- pielęgnują zęby redukujac osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- kości z wołowiną są bogate w białko przyswajane nawet przez bardzo wrażliwe i alergiczne psy
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- tylko 3,5% tłuszczu
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T108733 |
| EAN | 4048422108733 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T108733 |
| EAN | 4048422108733 |
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a szeroka podstawa zapobiega przewracaniu miski. Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie.
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,210 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3716 |


_208781.jpg)