| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93-96 cm | 90-92 cm |
| M | 89-92 cm | 87-89 cm |
| S | 85-88 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Damska A132 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Summer Time 3 660/109 Multicolor - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Wielokolorowy |
Bluzka Model Sense Popiel - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 16mm / 270cm kolor: niebieski w pomarańczowe łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,M,S |
Bluzka Model M098 Ecru - Infinite You
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Kąpielówki Model Code 35854-59X Blue - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Fioletowy |
Halka o ciekawym, a zarazem prostym kroju, która delikatnie opływa ciało kobiety. Wykonana z dzianiny pochodzenia naturalnego.
Skład: 72% wiskoza + 28% poliamid.
Orientacyjna tabela rozmiarowa:
|
Rozmiary |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
54 |
56 |
58 |
|
Obwód biustu [cm] |
84 |
88 |
92 |
96 |
100 |
104 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
142 |
|
Obwód bioder [cm] |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
140 |
148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 58 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 58 |
Versele Laga Cuni Nature ReBalance - pokarm light / sensitive dla królików miniaturowych 700g
- Formuła o obniżonej kaloryczności gwarantuje zrównoważoną dietę, a brak pełnych ziaren jest doskonały dla zwierząt podatnych na alergie.
- Zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspomagających zdrowię dodatków: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów i lśniącej sierści.
- Nie zawiera sprasowanego granulatu.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, warzywne ekstrakty białkowe, minerały, nasiona, drożdże, frukto-oligosacharydy, zioła, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, calendula, algi, ekstrakt jukki, mannan-oligosacharydy, ekstrakt z pestek winogron.
Analiza chemiczna: białko surowe 13,5%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 15%,
minerały 7%, wapń 0,9%, fosfor 0,6%, lizyna 0,71%, metionina 0,31%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 - 80 g karmy, w zależności od wielkości i rasy królika. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461352 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461352 |
Dolina Noteci Premium z kurczakiem puszka 400 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Komplet Model Felicity Brown - Co Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Brązowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Sepia-Papaya-Fango M-253 Brown/Orange
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 84-86 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 90-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-96 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 97-99 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Laboratoires HERY Shampooing Pelages Longs 5l.- Szampon dla ras długowłosych
Sposób użycia: Nałożyć na skórę, rozmasować po całej sierści, spłukać. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Figi Model 1382 Kakao - Lupo Line
Wyjątkowa propozycja wśród bielizny dla mam. Różowa koronka w połączeniu z drukowaną dzianiną w wrzosowo -kakaowym kolorze daje niezwykle romantyczny efekt.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Brązowy |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG-200 K inwerter /MMA
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 200K INVERTER MMA IGBT
Urządzenie posiada możliwość spawania metodą MMA elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.). Dane techniczne:
| Zasilanie | 230 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 200/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 160/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 6,3 kVA |
| Średnica drutu | 0,6 - 0,8 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 3,25 mm |
| Stosowane masy szpul | 5 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 28 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model M016 Navy - Mosali
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 104 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 100 cm | 80 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| XL | 101 cm | 108 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 156-2 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 96 cm | 72 cm |
| M | 84 cm | 92 cm | 68 cm |
| S | 82 cm | 88 cm | 64 cm |
| XL | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |


_141724.jpg)