Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Bluza Damska Model B026 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Torba GWIAZD Klasyczna beżowy zamsz 0774H Beige - Manzana
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Elegancki sweter z dwóch materiałów GR1403 Winny - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Bisquella koszulka i stringi Black - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TRANSPORTER mini-TORBA - transparent
Wymiary: dł 38 x szer 26 x wys 29 cm.
Waga: ok 800g.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1620-BL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1620-BL |
Sukienka Model ED021-2 Navy - Ella Dora
Z tyłu kryty zamek. Sukienka nie posiada podszewki.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 38 | 89 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 42 | 91 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Ismena Black - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Applaws Kurczak z ryżem puszka 156g
Składniki: Kurczak 75%, Ryż , Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 13%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 62.5 cm | 88 cm |
| 38 | 53.5 cm | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 55 cm | 63.5 cm | 96 cm |
| 42 | 56.5 cm | 63.5 cm | 100 cm |
| 44 | 58 cm | 64 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L004 Red - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 82/107 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 83/108 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 84/109 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 85/110 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czerwony |
ROYAL CANIN Maxi Junior Active 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Spódnica Model VT051 Black - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model A138 Light Blue - awama
Skład: 98% poliester, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka z miękkiej dzianiny jersey MM1029 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Tshirt Męski Model Grade 34324-99X Black - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 75 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-102 cm |
| M | 90-96 cm |
| XL | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Komplet Orna Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Figi Model 546P Flora Waniliowe Płatki - Gaia
Kobiece figi całości wykonane z delikatnej, lśniącej dzianiny. Przód zdobi subtelna, haftowana wstawka. Dzięki zastosowanym surowcom figi idealnie układają sie na sylwetce i nie odznaczają się pod obcisłym ubraniem.
Elastan 8 %
~Polamid 74 %
Polyester 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor |
Sweter Damski Model 40006 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Bozita Naturals Senior - karma dla psów starszych z kurczakiem 3,5 kg
Skład: Kukurydza*, kurczak (w tym świeży kurczak* 8%), pszenica*, ryż*, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, suszony łosoś*, mączka mięsna wieprzowa, mączka chleba świętojańskiego*, tłuszcz kostny*, minerały, ziarna lnu*, hemoglobina*, inulina z cykorii* (0,63%), proszek z dzikiej róży* (0,25%), drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 11000 j.m., witamina D3 1160 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 300 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 23 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 9,5 mg, siarczan cynku jednowodny 100 mg, jodan wapnia jednowodny 1,8 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 22%, zawartość tłuszczu 8%, włókno surowe 3,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 5,5% (w tym wapń 0,9% i fosfor 0,7%), Omega-6 3%, Omega-3 0,5%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 60 | 1,5 |
| 5-10 | 120 | 3 |
| 11-15 | 180 | 4,5 |
| 16-25 | 260 | 6,5 |
| 26-40 | 360 | 9,5 |
| 41-55 | 470 | 12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 100 cm x 80 cm Czarny - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02101401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02101401 |


_192216.jpg)