Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Baltimora M-329 Szafir/Violet - Marko
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | z008-USB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | z008-USB |
Kostium dwuczęściowy Model L1012 Turkus/Black - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki usztywniane
- wyjmowane wkładki powiększajace
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- modne zestawienie kolorystyczne
- kontrastowe lamówki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-94 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-94 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | 42 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
Nature\'s Protection Adult kurczak i indyk 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Plażow Pareo C Lime (2) Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Spawarka inwertorowa MAGNUM SNAKE 200P DIGITAL
- ANTI STICK - ograniczenie prądu zwarcia
- ARC FORCE - stabilizacja łuku
- CYFROWY WYŚWIETLACZ Dane techniczne : ZASILANIE : 230V 50Hz PRĄD SPAWANIA : 10-200A SPRAWNOŚĆ : 200A - 60%, 160A - 100% ZABEZPIECZENE : 20A ŚREDNICA ELEKTROD : 1,6-5,0mm WAGA : 8kg WENTYLATOR WYPOSAŻENIE STANDARDOWE : - kabel masowy 3m - kabel z uchwytem elektrody 3m - pasek na ramię - GWARANCJA 24 miesięcy - instrukcja w j.polskim - Faktura VAT - oryginalne opakowanie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 62.5 cm | 88 cm |
| 38 | 53.5 cm | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 55 cm | 63.5 cm | 96 cm |
| 42 | 56.5 cm | 63.5 cm | 100 cm |
| 44 | 58 cm | 64 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
GF Kurtka granatowa z stójką U17/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model A140 Ecru - awama
Skład surowcowy: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
Bluzka z kołnierzykiem B73 Flowers/Ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
WSUWANE BOTKI Z KOKARDĄ AT0625G CNBAT0625G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Figi Model 1829 Black - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z długim rękawem GR1182 Karmazynowy - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Klara mleko dla kotów i kociąt 200ml
taurynę dla zdrowych oczu i serca,
biotynę dla pięknej sierści,
żelazo dla zdrowia całego organizmu.Klara Mleko dla kotów i kociąt jest o niskiej zawartości laktozy.
Skład: mleko, olej roślinny
Analiza: Białko 3,0%, Włókno surowe < 0,4 %, Popiół surowy 0,8%, Wilgotność 88,0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inne |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inne |
T-shirt Męski Model Luca Vneck White - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A167 Dark Flowers - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M007 Grey - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 104 cm |
| M | 100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |


_104997.jpg)