- elegancka bluzka
- wykonana z pięknej kolorowej dzianiny
- rewelacyjnie uklada się na sylwetce
- rękaw za łokieć
- tył wydłużony z ozdobna baskinką
Materiał: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Figi wysokie Model Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
JRS Chipsi Citrus 15l.- Trociny o zapachu cytrusowym dla gryzoni
Miękkie i ekologiczne podłoże do klatek.
Zalety trocin Chipsi Citrus:
-świeży zapach cytryny
-skutecznie wiążą nieprzyjemne zapachy
-doskonale wchłaniają wilgoć
-niepylące
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod - Zielone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414891 |
Botki Model 4074 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model S097 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 60.5 cm | 92 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| XL | 61.5 cm | 100 cm |
| XXL | 62 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Fanua i Flora Podłoże do terrarium dla żółwi, węży, jaszczurek oraz innych płazów i gadów 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lily 2 M-111 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 83-93 cm | 103-109 cm | XL |
| L/M | 86-92 cm | 68-78 cm | 88-94 cm | M |
| XL/M | 86-92 cm | 68-78 cm | 90-96 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 73-83 cm | 95-101 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Legginsy Model Fortessa Black/Grafit - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model AZA0003 Black - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L150 Light Grey - Lemoniade
- komfortowa sukienka
- wykonana z wysokiej jakości materiału dresowego
- długi rękaw
- dekolt typu łódka
- w pasie ozdobny ściągacz
- długość midi
Skład: 95% bawelna, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 94 cm | 88 cm | 92 cm |
| M | 105 cm | 90 cm | 84 cm | 88 cm |
| S | 104 cm | 86 cm | 80 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Przetwornica Napięcia z 12V/230V 150/300W+USB 5V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415072 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415072 |
Bluzka Model 18000 Blue - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 54 cm | 108 cm |
| M | 53 cm | 104 cm |
| S | 52 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Sub 35404-59x Turkus - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Figi Tanga/Brazilian panty CATHERINE Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model B004 Navy Melange - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model ZA 110 Navy - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 98 cm |
| 38 | 67 cm | 102 cm |
| 40 | 68 cm | 106 cm |
| 42 | 69 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Suknia prostego fasonu MM1026 Brzoskwiniowy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Razzberry M-391 Malina - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Silnik Ogona Double Horse 9101-29
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-29 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-29 |
Sukienka Model A159 Blue - awama
- elegancka sukienka
- wykonana z jednolitego materiału
- rozkloszowany krój
- dekolt typu łódka
- sukienka ozdobiona kontrafałdami
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- doskonała propozycja do biura
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |


_151087.jpg)