~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Karta pamięci Sandisk SDHC Extreme III 8GB
Spódnica Rozkloszowana spódnica midi GR1704 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model A91 White - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 326 Black - Figl
- klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka damska.
- dekolt w łódkę
- rękaw długi
- długość midi
- z tyłu wiązanie na karku
- na plecach kuszące rozcięcie
- w talii gumka
- sukienka wykonana z wyjątkowo przyjemnego lejącego materiału
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Król Maciuś Pierwszy. Wesołe Przedszkole
Bluzka Model Petra Active Grey - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
TRAPERKI DAMSKIE NOR17-10702B_B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Górski Victorinox Alpineer Grip One-Hand (3-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160030221 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160030221 |
Kombinezon Damski Model L211 Navy - Lemoniade
Stylowy kombinezon damski.
- dekolt w szpic
- rękaw krótki typu kimono
- z przodu kieszenie
- w pasie gumka zapewniająca odpowiednie dopasowanie
- w komplecie wiązany pasek
- rozciągliwy, wiskozowy materiał
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 138 cm | 100 cm | 88 cm | 72/82 cm |
| M | 138 cm | 96 cm | 84 cm | 68/78 cm |
| S | 138 cm | 92 cm | 80 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal - Lawenda 11,4 L
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości Żwirek ma zapach lawendy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 17417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 17417 |
Język francuski Francais Repetytorium tematyczno-leksykalne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Skoraszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mariusz Skoraszewski |
Kombinezon Damski Model K178 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Figi Model Anna Grafit - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
Samochodowy Odstraszacz na Jelenie, Dziki, Sarny...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4892603035529 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4892603035529 |
TH6300-32 6030-32 Kompletny Ogon
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-32 |
MAELSON KLATKA - Soft Kennel 72 - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7007E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MEALSON |
| Kod producenta | 7007E |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Piłka z dzwonkiem i piórkiem 4 cm
Do wyboru również walec z dzwonkiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4126 |
Sukienka Model F4 Light Grey/Navy - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107.5 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| 36 | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| 38 | 108.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 109 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| 44 | 110 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 46 | 110.5 cm | 122 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |


_104994.jpg)