~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Lekko rozkloszowana krotka sukienka MM1052 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model SD114 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 105 cm | 30 cm | 86 cm | 68 cm |
| 36 | 105 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| 38 | 105 cm | 30 cm | 94 cm | 76 cm |
| 40 | 106 cm | 31 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 31 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 106 cm | 31 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 77 %
~Viscosa 18 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model Rozetta Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Iris Amarillis-Mitro M-450 Yellow - Marko
Cechy kostiumu:
- dwuczęściowy kostium kąpielowy w groszki, w słodkim kolorze
- uroczy, zmysłowy, mega kobiecy
- biustonosz usztywniany, z bocznymi fiszbinami i wbudowanym na stałe wypełnieniem push up (w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL/L)
- tworzy śliczny, kobiecy dekolt typu halter neck a'la Marylin Monroe
- unosi, przybliża ku sobie i optycznie powiększa piersi
- ramiączka wiązane na szyi
- obwód zapinany na klamerkę
- figi wiązane po bokach na kokardki
- włoska tkanina wysokiej jakości
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Rozmiar 2XL/L oznacza komplet, w którym góra kostiumu to rozmiar 2XL, a dół kostiumu to rozmiar L.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | S |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | XL |
| XXL/L | 98 cm | 80-85 cm | 92-93 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
08057 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Differentials Post)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08057 |
Body Model BDV 085 Grafit - Vestiva
Elastan 8 %
~Viscosa 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Szary |
Czapka Model Penelopa Grey - Kamea
PENELOPA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowan do głowy,
- przód zdobą delikatne dżety,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką z modną kokardką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 6-14 Navy - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 78-84 cm | 72-78 cm |
| M | 76-81 cm | 70-74 cm |
| S | 74-77 cm | 64-70 cm |
| XL | 82-88 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model S30 Bordo - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 94 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 98,5 cm | 98 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 99 cm | 102 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 99,5 cm | 106 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 100 cm | 110 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Kuweta głęboka z rantem dla dużego kota XL
Wymiary przybliżone: W45 x L54 x H21(27) cm.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4037 |
Sukienka Model SUK 111 Beige - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 132 cm | 100 cm | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 133 cm | 104 cm | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 134 cm | 108 cm | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 135 cm | 112 cm | 104 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L021 Grey - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| XL | 100 cm | 108 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Szampon koloryzujący dla psów o ciemnej sierści 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2915 |
Bluzka Model K347 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Carnation rozmiar 3
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J13 |
Finezyjny rozkloszowany płaszcz PLA021 Red - Mattire
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 100 cm | 85-88 cm | 79-82 cm | 59-62 cm |
| 36 | 100 cm | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 100 cm | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 100 cm | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 100 cm | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| 44 | 100 cm | 105-108 cm | 99-102 cm | 79-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
BUTY SPORTOWE SELEDYNOWE NB169 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Piżama Damska Model Nelly 054/105 Grey/Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |


_104993.jpg)