- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 89 cm | 128 cm | 122 cm | 112 cm |
| L/XL | 89 cm | 122 cm | 116 cm | 106 cm |
| S/M | 89 cm | 116 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI Z ETNICZNYM WZOREM K1771202MAR Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 85B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 85B |
Koszulka nocna Koszulka Piżamka 252 szary - Lupo Line
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Jessica Burlesque M-400 Jagoda - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Elegancki styl
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
ELEGANCKIE CZÓŁENKA M263BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
SERA CO2 Tabs PLUS - tabletki wydzielające CO2 20tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Spódnica Model Gomez 9641 Silver - Click Fashion
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
JULIMEX 50420 PÓŁHALKA WYSOKA TALIA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Naturalny |
| rozmiar | L,XL,XS |
Zestaw Karaoke: Stacja + 2 Mikrofony.
Nadawczo-Odbiorcza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415536 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415536 |
Sukienka Model M124 Pink Ptaki - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Corsica-Mare M-259 Sea Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | L |
| L/XL | 93-97 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | XL |
| M | 83-87 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | M |
| M/L | 88-92 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | L |
| S | 80-82 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 83-87 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 93-97 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XL |
| XL/M | 83-87 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | M |
| XL/XXL | 97-99 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XXL |
| XXL | 97-99 cm | 83-86 cm | 95-97 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 311 Navy - Figl
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Greta Black - Ewlon
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-95 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| 48 | 128-134 cm | 95-100 cm | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 50001C Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 48 cm | szer.na plasko:48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
TRAPERKI DAMSKIE NOR17-10702BUR - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model VF-115 Mikro Ecru - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Karen Granatina M-394 Orange - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach
Świetne kolory idealne na plażę
Figi na podszewce, klasyczny krój.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
BALERINKI DAMSKIE ZAMSZ T291P WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model M524 Navy - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-76 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |


_98819.jpg)