Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sturdi Bag LE Large - english garden
Składany, spełnia wymogi bagażu podręcznego na pokładzie samolotu, zatem nasz pupil może podróżować bezpiecznie razem z znami. Transporter z paskiem na ramię dla kotów i małych psów z ultralekkich materiałów, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada zapinane na suwak drzwiczki po obu stronach oraz od góry dodatkową klapkę-wejście, która pozwala na kontakt ze zwierzęciem w podróży bez wyjmowania go z transportera. Specjalna, odpinana przegroda, pozwala na łatwe podzielenie transportera na dwie niezależne części. Torba zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na tylnej części. Wewnątrz dodatkowe zabezpieczenie w postaci przypięcie do szelek kota. Szeroki i wygodny pasek na ramię z regulacją ułatwia transport. Specjalne uchwyty pozwalają na bezpieczny transport w samochodzie. To wszystko powoduje, że jest to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki ultralekkim i wytrzymałym materiałom - sam transporter mało waży oraz jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania w czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 18,2 kg. Produkt opatentowany. Pochodzi z linii produktowej, amerykańskiego producenta, specjalizującego się w lekkich i wygodnych akcesoriach wystawowo-podróżnych dla hodowców i miłośników kotów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Spód, przymocowany jest za pomocą rzepów, ułatwiając demontaż do prania. Całość można prać w temp. 30ºC. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną część transportera. - szybko i łatwo się składa
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: english garden - kwiaty polne
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Skład surowcowy: 85% Poliamid, 15%Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 110 |
Czółenka Model KB200-72 Black - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
ŚNIEGOWCE DAMSKIE BORDOWE 16-570 WINE RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model 212 Ecru - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1049 |
Sukienka Model K452 Pink - Katrus
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 96-98 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
08048 - Himoto HI6103T2, Thwarter 251-88 (Front upper arm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 08048 |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 382 Light Pink - Figl
Stylowa bluzka damska z baskinką.
- model bez rękawów
- dekolt w łódkę
- na dole baskinka z rozcięciem
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Maldive M-266 Black/Green - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
TENISÓWKI NA PLATFORMIE NB172B CNBNB172B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58 cm | 82 cm |
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 59 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE328 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 96.5 cm | 93 cm | 85 cm |
| S | 96 cm | 88 cm | 80 cm |
| XL | 97.5 cm | 103 cm | 95 cm |
| XXL | 98 cm | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU128 Fuksja - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 90 cm |
| 38 | 58 cm | 94 cm |
| 40 | 59 cm | 98 cm |
| 42 | 59 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka z falbankami na ramionach S89 Pink - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 100 cm | 88 cm | 79 cm |
| 38 | 101 cm | 104 cm | 92 cm | 83 cm |
| 40 | 103 cm | 108 cm | 96 cm | 87 cm |
| 42 | 104.5 cm | 112 cm | 100 cm | 91 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 104 cm | 95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ecru |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2S-ecru |
Gorsety, body, pasy Pas Caryca Pink - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |


_310082.jpg)