Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Marynarka prostego kroju MM3023 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
T-shirt Meski Model Luca Vneck Bordo - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model ABK0088 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amber Uniform-Bianco M-260 Navy/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 80-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 80-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Francodex Płyn do mycia uszu psów i kotów 125 ml
PŁYN DO CZYSZCZENIA USZU
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172181 |
| EAN | 3283021721810 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172181 |
| EAN | 3283021721810 |
Versele Laga Rat & Mouse Complete - ekstrudat dla szczurów i myszy 500g
Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- Dodatek białka zwierzęcego, jak w naturalnej diecie.
- Wysoka zawartość ziaren, a co za tym idzie - wysoka zawartość skrobi oraz niski poziom włókna zapewniają optymalny poziom energii.
- Właściwa tekstura karmy zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i dba o zęby zwierzaka.
- Extra dodatek kurczaka, żurawiny i groszku dla wysokiej smakowitości i odporności.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: zboża 40%, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (15% groszku), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), owoce (4% żurawina), oleje i tłuszcze (1% olej z łososia), nasiona (2% siemię lniane), minerały, drożdże, jaja i produkty pochodne z jaj, fruktooligosacharydy, nagietek, pestki winogron, jukka, rozmaryn, zielona herbata.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 4%,
popiół surowy 5%, wapń 0,6%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 - 20 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461298 |
Zolux Perełki szklane fioletowe 380g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - RED
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Licencjonowany Glock-19 na Kule Gumowe, Kompozytowe i Aluminiowe 6mm (napęd Co2).
-kiego Glocka-19...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400045467156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400045467156 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L |
Specific FKW KINDEY SUPPORT 100gx7szt. (karton)
Właściwości: obniżona zawartość fosforu pozwala spowolnić tempo zmian zachodzących w nerkach EPA i DHA to kwasy tłuszczowe omega-3, które spowalniają postęp uszkodzenia nerek, jak również wspomagają pracę serca u kotów z niewydolnością serca
wyraźnie obniżona zawartość białka o bardzo wysokiej biologicznej wartości oraz utrzymywanie odpowiedniego pH moczu chronią uszkodzone nerki i hamują rozwój ich niewydolności
obniżona zawartość sodu jest istotna dla nerek, wątroby oraz serca
mała ilość białka oraz utrzymywanie zasadowego odczynu moczu wpływa na zapobieganie formowaniu się kryształów moczanowych, szczawianowych oraz cystynowych
Skład: wieprzowina, ryba, olej sojowy, kukurydza, olej rybny, jaja, celuloza, składniki mineralne, witaminy, łuska nasion psyllium, tauryna, L-karnityna.
Analiza (na 100g): białko surowe 9.9, tłuszcz sur. 12.5, węglowodany 3.6, włókno surowe 1.4, wapń 0.17, fosfor 0.14, magnez 0.013, sód 0.08, potas 0.49, miedź 0.17, L-karnityna 28mg, tauryna 0.118, kwasy omega-3 1.323, EPA 0.293, DHA 0.430.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
GF Bluza Czerwona na zamek B47/5
Wymiary:
B-36-40 cm
E-46-52 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Legginsy Mischa PS09 Navy Blue - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 71-77 cm |
| M | 94-99 cm | 67-73 cm |
| S | 90-95 cm | 63-69 cm |
| XL | 102-107 cm | 75-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Granatowy |
Trixie Punktowa lampa grzewcza 50W 76001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Beret Model Simona Black - Kamea
Beret SIMONA to urocze nakrycie głowy, z modnym ściegiem jodełkowym.
- jego głównym atutem jest daszek,
- wykonany z ciepłej, miękkiej przędzy lekko zwisający do tyłu,
- idealny dla Pań ceniących szyk i elegancję.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Migomat + spawarka inwertorowa 180 MMA MAX ZESTAW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra TURBO 1000/1500/2000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109737 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109737 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Zegar z LCD, Nagrywaj. Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch).
Kamera HD Nagrywająca Cyfrowo Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch),
Ukryta w Wielofunkcyjnym Zegarku/Budziku Biurkowym z LCD!!...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590011620007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590011620007 |


_192198.jpg)