Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M334 Red - Makadamia
Modna letnia sukienka z paskiem.
- luźna góra
- rozkloszowany dół
- dekolt w łódkę
- rękaw krótki typu kimono
- w talii gumka
- talia podkreślona wiązaniem
- luźny, swobodny fason typu oversize
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 100 cm | 96 cm |
| 38 | 93 cm | 104 cm | 100 cm |
| 40 | 94 cm | 108 cm | 104 cm |
| 42 | 95 cm | 112 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Etui z Klawiaturą do Tabletu 7".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523619281 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523619281 |
Sukienka Model 4282 SKA50-741 Grey - Bass
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 48 | 120 cm | 112 cm | 98 cm |
| 50 | 124 cm | 116 cm | 102 cm |
| 52 | 128 cm | 120 cm | 106 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Szary |
Vidaron impregnat palisander królewski 9l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
Sweter Narzutka model 30052C Graphit - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model ABK0028 Black - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model V-7148 Beige/Black - Axami
Elastan 19 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 16621 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA KLASYCZNA CZARNA TB-P83 CZARNY - Inello
Wysokość 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1473/S Fantazja - Ava
Eleganckie stringi w fantazyjnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawki z wzorzystej koronki
- przód i tył wykonany z delikatnej siateczki
- nogawki z przodu wykończone subtelną gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
Śnieżka na dach zielony ciemny 0,75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 104 |
Spodnie Damskie Model SD 111 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| 38 | 106 cm | 104 cm | 72 cm |
| 40 | 107 cm | 108 cm | 76 cm |
| 42 | 107 cm | 112 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Brit Care Olej z łososia 500 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Cichy kompresor bezolejowy JWS-9 MAGNUM zbiornik stalowy
Dane techniczne:
Pojemność zbiornika 9l
Wydajność 110 l/min
Napięcie zasilania 230V
Ciśnienie 8 bar
Moc 550W
Głośność 65dB
Waga 16kg
Sprężarki bezolejowe są źródłem czystego i nie zawierającego oleju sprzężonego powietrza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Trapmki Slip-on Model KB7TX-TJ85392 Leopard - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23.5 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |
Sukienka Model 17715 White - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 82 cm | 86 cm | 74 cm |
| M | 95 cm | 80 cm | 82 cm | 70 cm |
| S | 90 cm | 78 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model B074 Grey Melange - BE
Elastan 5 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 32 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 99 cm | 31 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 99 cm | 30 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 100 cm | 33 cm | 100 cm | 84 cm |
| XXL | 100 cm | 34 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M120 Grey - Infinite You
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Komplet Model 828-SET-1 Black - Obsessive
Przed Tobą wyjątkowa perełka w obsesyjnym świecie pięknej i kuszącej bielizny. Nadzwyczajnie zmysłowy komplet stworzony po to, by ozdobić Twoje ciało boską koronką i totalnie urzekającymi zdobieniami! Poczujesz się w nim rewelacyjnie, a Twój facet? będzie zachwycony jak nigdy przedtem!
Sprawdź rozkoszne szczegóły:
- śliczny, koronkowy komplet
- wiązanie na szyi i kilkustopniowe zapięcie na plecach idealne dopasowanie
- szelki zakończone biżuteryjnymi wstawkami
- elastyczne tasiemki delikatnie okalające ciało
- majteczki o kroju ComfyCut wygoda noszenia i seksownie podkreślone pośladki!
- zestaw zawiera biustonosz i figi
- przyjemny, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |


_310080.jpg)