| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Bluza Damska Model K272 Yellow - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Modna sukienka w kolano oversize TR2011 Blue - Trand by GrandUA
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model PM.9328 Grey - Dn-nightwear
Świetna piżamka w modnych kolorach z linii Doctor Nap.
- góra gładka
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- rękawy oraz dół bluzki zakończone ściągaczem
- wzorzyste, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Mikrofibra Active Orange - Exzo
Skład: 90% mikrofibra, 10% elastan
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L/XL | 86-98 cm |
| M/L | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Antyradar Whistler 560 (EURO).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 052303403927 |
Bluzka Model Aida Mint - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Zielony |
Spodnie Damskie Model M032 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 107 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 107 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 107 cm | 104 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model 250095 Black - Enny
Luksusowy żakiet.
- wykonany jest eleganckiego, nierozciągliwego materiału wysokiej jakości
- długi rękaw
- dół rękawa wykończony podszewką w drobne paseczki
- rękaw można wywinąć co zmienia zupełnie jego charakter
- przody dłuższe od tyłu luźno puszczone, z wywiniętymi klapami i zaokrąglonymi dołami
- model bez zapięcia
- kontrastowa podszewka
- żakiet świetnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 68/61.5 cm | 96 cm |
| 40 | 68.5/62 cm | 100 cm |
| 42 | 69/62.5 cm | 104 cm |
| 44 | 69.5/63 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Sum-Plast A1 Kość Koralowa zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Botki Model KB200-80 Bordo - Heppin
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25.5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Model Pasy White/Blue - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Red Coat M-193 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-90 cm | 95-97 cm | XL | F |
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Vitapol Smakers Kolby orzechowo-owocowe dla dużych papug 2szt.
| nasiona i owoce oleiste | 66,00% |
| produkty piekarnicze | 20,00% |
| owoce | 14,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2701 |
Spodnie Damskie Model SD 108 Black - Lanti
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 90 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 94 cm | 74 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 78 cm |
| 42 | 100 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Numer katalogowy: FT009-07
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-07 |
Sukienka Model M152 Red - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Dresowe Model Anna Black - GWINNER
Sk?ad: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR SZARE NB176 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model MOE321 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 70 cm | 78 cm |
| M | 70 cm | 73 cm |
| S | 70 cm | 68 cm |
| XL | 70 cm | 83 cm |
| XXL | 70 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |


_192186.jpg)