Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka z dżerseju GR1075 Yellow - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Gorsety, body, pasy Body Model Lorenza White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Gerbera-Bianco M-363 Orange/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
TRAMPKI ESPADRYLE RÓŻOWE BB06P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Esotiq biustonosz 32169 livia 2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | 75D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | 75D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sport B15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sport B15 |
Bluzka Model MOE287 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 60 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 88 cm |
| XL | 62 cm | 100 cm |
| XXL | 63 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Budka Bella 50 cm x 50 cm Szary pikowany + szary
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500801 |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model MOE114 Navy - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 93 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Desire Red - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model VT045 Rudy - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
Nature\'s Protection Mini Adult 7.5kg
Mączka z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, gluten kukurydziany, groch, mączka rybna, wysłodki buraczane, siemię lniane, jaja w proszku, aktywny zmikronizowany klinoptylolit (1%), ekstrakt z jukki, ekstrakt z rozmarynu, polifosforan sodu, ekstrakt z cykorii, glukozamina, siarczan chondroityny. Dodatki dietetyczne (na kg):
Witamina A – 18 000 j.m., witamina D3 – 1 500 j.m., witamina E – 530 mg, żelazo – 50 mg, jod – 1,5 mg, miedź – 5 mg, mangan – 20 mg, cynk – 115 mg, selen – 0,1 mg, tauryna - 125 mg. Przeciwutleniacze: naturalnego pochodzenia ekstrakty bogate w tokoferol. Składniki analityczne:
Białko surowe – 28%, tłuszcz surowy – 16%, popiół surowy – 5,3%, włókno surowe – 2,1%, wapń – 1,1%, fosfor – 0,9%, potas – 0,5%, sód – 0,4%, kwasy tłuszczowe DHA+EPA – 0,164%, tauryna – 0,065%, glukozamina – 250 mg/kg, chondroityna – 100 mg/kg. Rozkład kalorii
Tłuszcz – 36%, Węglowodany – 38%, Białko – 26%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Bridget Dinasty M-338 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K425 Wzór 43 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Rajstopy Klasyczne Model Dona Matt 10 Den Code 712 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 10 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Bawełniania bluzka o prostym kroju MM2081 Orange - Mira Mod
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Pomarańczowy |
Stringi Model 32275 Raff Beige - Henderson
Niezwykle wygodne stringi cięte laserowo. Dzięki gładkiej dzianinie są niewidoczne pod ubraniem.
Do kompletu polecamy biustonosz Raff i Rutt.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-104 cm |
| M | 97-100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 105-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L235 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 88 cm | 80 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 86 cm | 88 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA WOREK TB-S-40 CZERWONY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |


_181379.jpg)