~Inne 8 %
~Polamid 14 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
TETRA TetraPro Algae - Pokarm premium dla wszystkich ryb ozdobnych wzmacniający odporność 12g/sasz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T149397 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T149397 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
AŻUROWE BALERINY Z FRĘDZLAMI 7221-5G CNB7221-5G - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka Model S28 Pink - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 98 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 89,5 cm | 102 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 90 cm | 106 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 90,5 cm | 110 cm | 98 cm | 90 cm |
| 44 | 91 cm | 114 cm | 102 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model STF-12 Chaber - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Wykrywacz Podsłuchów, Kamer, GSM, Lokalizatorów GPS...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415265 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415265 |
Biustonosz Balconette Soft Model B-222 Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-310 White - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | v911-013 inner shaft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | v911-013 inner shaft |
Czapka Model Felicia Light Pink - Kamea
FELICIA to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie.
- ciepła dwuwarstwowa czapka z domieszką wełny,
- modny dwukolorowy wzór jodełki,
- szczególnego uroku dodają jej błyszczące, brokatowe wstawki oraz urocze małe kokardki z filcu,
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI NA KORKOWEJ PODESZWIE SZARE CK12 LT.GREY - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter melanżowy z okrągłym dekoltem MM2025 Dark Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
8in1 Delights Strong Bone L - sprasowane kości do żucia z mięsem z kurczaka 1 szt.
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- głudotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- tylko 2% tłuszczu
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110842 |
| EAN | 4048422110842 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110842 |
| EAN | 4048422110842 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Tina Nero-Bianco M-389 Black/White - Marko
Obwód elastyczny, zapinany na klamerkę.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Fason monokini (lekko kryje brzuszek)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze
Ramiączka odpinane, regulowane
Obwód zapinany na klamerkę
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-79 cm | 89-90 cm |
| M | 94 cm | 73-77 cm | 86-88 cm |
| S | 90 cm | 71-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-81 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 79-83 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Pokrowiec LUX na Wiatrówkę z Lunetą.
Zamontowaną Lunetą i na...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658313 |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 53% Bawełna, 41% Poliamid, 6% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1342 BF |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1342 BF |
SKÓRZANE BOTKI 1112G Szary - Zoki
Rodzaj obcasa: płaski
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: sznurowanie
Materiał: skóra naturalna
Sezon: jesień/zima, wiosna/lato
Platforma: 2cm
Ocieplenie: brak
Wkładka: skóra naturalna
Okazja: na co dzień
Styl: klasyczny
Zapiętek: zabudowany, usztywniony
Podeszwa: z bieżnikiem, piankowa
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |


_250950.jpg)