| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
RÓŻOWE LAKIEROWANE SZPILKI LE16-2801P CNBLE16-2801P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Elektronika Odbiornik 2,4Ghz FT009-09
Numer katalogowy: FT009-09
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT009-09 |
Bokserki Model Denso 34269-55X - Henderson
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalna Lornetka Noktowizyjna Pulsar NVB EDGE GS I (3,5x50L). Zasięg Obserwacji do ok. 700m!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105206355 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105206355 |
Sukienka 16970 Ecru - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model 1805 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Daddy and Me 115/76 Blue - Cornette
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 621B, 721B, 821B ,S515954 ,2L19RR105WG
Numery do celów porównawczych:
S515954 ,2L19RR105WG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 515954AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 515954AE |
Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
ROYAL CANIN Exigent Aromatic Attraction 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Sandra Foulard M-431 Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI CZERWONE 1388 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Stół do Gry w Cymbergaja (Air Hockey).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382562 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908273382562 |
Sukienka Model MOE233 Red - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 96 cm | 98 cm |
| M | 98 cm | 92 cm | 94 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Samba I Green/Grey - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- między miseczkami ozdobne marszczenie
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu wiazanie
- dwukolorowe figi składające się z dwóch warstw
- subtelny ażurowy wzór
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Kania Grey - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Dolores Nero-Bianco M-307 White/Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
Czapka Model Eva Grafit - Kamea
EVA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi nieduża kokarda z elementami koronki,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką z modną kokardką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415154 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415154 |


_250985.jpg)