Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 88-92 cm | 107-109 cm |
| 90B | 93-97 cm | 104-106 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 95D | 98-102 cm | 113-115 cm |
| 95E | 98-102 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
ZAMSZOWE SZPILKI Z ĆWIEKAMI NF-04P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Granatowy pikowany
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501112 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Peyton Ginger M-353 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 70-78 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 68-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-74 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 72-80 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 74-82 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny ze stójką 40 cm kolor grafitowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411416GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411416GRI |
Pończochy Model Tenebra 20 den White - Fiore
Seksowne, wzorzyste pończochy samonośne.
- grubość 20 DEN
- wykończone fantazyjną, kolorową koronka
- koronka od środka wykończona jest podwójnym paskiem silikonu
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wykonane z przędzy oplatanej dla zwiększenia trwałości
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0021 |
Kule pudrowe/proszkowe 12,7mm (cal. 0,50") do Pistoletu RAM Major PDG50 (7szt.).
do Pistoletu RAM Major PDG50.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906500110215 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906500110215 |
TETRA Goldfish SafeStart - środek do uzdatniania wody w płynie 50ml
Najważniejsze cechy Tetra Safe Start
? SafeStart zapewnia natychmiastowa biologiczną aktywację akwarium, dzięki temu możliwe jest natychmiastowe wpuszczenie ryb do akwarium
? SafeStart zawiera opatentowane żyjące bakterie Nitrospira, redukują one skutecznie trujące stężenia Amoniaku i azotynów
TetraAqua® SafeStart należy również używać przy podmianie wody oraz w innych przypadkach, gdy następuje utrata bakterii w akwarium.
WAŻNE: Temperatura wody powinna wynosić przynajmniej 20°C. TetraAqua® SafeStart należy chronić przed temperaturami poniżej 2°C i powyżej 30°C!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183247 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183247 |
Figi Model V-6243 Pain Au Chocolat Beige/Black - Axami
Beżowo-czarne figi podkreślą kobiece linie Twojej sylwetki. Ich romantyczny, subtelny charakter sprawia, że chce się do nich wracać nie raz. Tył z podwójnej siateczki.
Elastan 7 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Tunel dla kota średnica 25 × 125 cm, beżowy
Tunel wykonany z przytulnego pluszu.
Wewnętrzną warstwę stanowi szeleszcząca folia, która pobudza instynkt łowiecki kota.
Może służyć jako teren zabaw lub miejsce odpoczynku,ponieważ ciepłe i przytulne wnętrze tunelu zachęca do spania.
Wymiary: średnica 25 cm; długość 125 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-ramię serwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-ramię serwa |
Bawet wykonany z koronki natomiast boczki z grubej dzianiny
Pionowe fiszbiny boczne,miseczka od wewnątrz wykończona bawełną.Ramiączka nie są odpinane
Do kompletu dostępne figi i stringi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 70D,80B,85D,95B,65J,100B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Popielaty |
| rozmiar | 70D,80B,85D,95B,65J,100B |
Trixie Punktowa lampa grzewcza 50W 76001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Plecak worek luźny styl 810B Oliwka - Manzana
Szerokość dna 20 cm
Wysokość 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Zielony |
Latające / Lewitujące UFO - Blue.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544155 |
Czapka Damska Model Lidia Navy - Kamea
LIDIA to niezwykle twarzowa czapka, która doskonale układa się na głowie,
- gładka czapka o melanżowym wzorze, idealnie dopasowanym do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- czapke zdobi przędza z połyskiem,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Polyester 15 %
wełna 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140702 |
DAKO-ART Mika - pełnowartościowy pokarm dla myszek i szczurów 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Blake 175 Black - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 92-95 cm | 84-87 cm | 66-69 cm |
| 38 | 85 cm | 96-99 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 85 cm | 100-103 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 85 cm | 104-107 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| 44 | 85 cm | 108-111 cm | 100-103 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |


_181363.jpg)