Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Niebieski |
ORYGINALNE SZPILKI Z USTAMI 5801-35ES-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model M538 Red - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
TETRA DecoArt Plantastics Red Foxtail 30cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie.
*Do stosowania we wszystkich akwariach.
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła.
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne.
*Nie wymagają pielęgnacji.
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor.
Rozmiar: 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607057 |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Fata-Bianco M-363 Sky Blue/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka o luźnym kroju GR1318 Black - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI DAMSKIE KLASYCZNE NIEBIESKIE XL03 L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Szorty Audrey PS05 Gray/Navy blue - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 76 cm |
| M | 72 cm |
| S | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model MOE157 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 29 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 28 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 98 cm | 28 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 29 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model 329 Navy - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Andulka - proso witaminizowane dla ptaków egzotycznych 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Bali II Bordo - Ewlon
Rewelacyjny jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- trójkątne, miękkie miseczki
- miseczki pokryte wzorzystą dzianiną
- pod biustem fantazyjna kokardka
- model posiada wyjmowane wkładki
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- z tyłu subtelne wycięcie
- modne zestawienie kolorystyczne
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| 48 | 127-132 cm | 95-100 cm | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S031 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 91 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 89 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 95 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
Wiatrówka Łamana British Mark-27TG na Śruty 5,5mm/Sprężynowa (łamana lufa).
Tradycyjnie Łamaną i Gwintowaną Lufą 5,5mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620176 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620176 |
Body Model VT019 Black - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE192 Powder Pink - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 91 cm | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 94 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Swanita chemise Black - Obsessive
Przygotuj się! Załóż koszulkę Swanita.
- subtelna, czarna koszulka nocna
- kusząco odkryte plecy
- gładki, prześwitujący materiał na pośladkach
- na miseczkach i brzuchu koronka z motywem kwiatowym
- trójkątne wycięcia pod miseczkami ? optyczne wyszczuplenie
- brzegi koszulki obszyte koronkową lamówką
- na ramiączkach urocze kokardki
- regulowane ramiączka i paseczek na plecach ? gwarancja łatwego dopasowania!
- w komplecie pasujące do całości stringi
- przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Delikatna bluzka z krótkim rękawem GR1365 White - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Podsłuch (sejsmiczny) Przez Ścianę, Okno, Drzwi... + Słuchawki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620143 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620143 |
EARTH RATED PoopBags Woreczki Eco-friendly 300 szt.
✔ Pachnące lawendą
✔ Przyjazne dla środowiska
✔ Całkowicie nieprzemakalne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Earth Rated Poop Bags |


_181360.jpg)