Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 65I | 68-72 cm | 93-95 cm |
| 65J | 68-72 cm | 95-97 cm |
| 65K | 68-72 cm | 97-99 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 70I | 73-77 cm | 98-100 cm |
| 70J | 73-77 cm | 100-102 cm |
| 70K | 73-77 cm | 102-104 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 75I | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 75J | 78-82 cm | 105-107 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 88-92 cm | 107-109 cm |
| 85G | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 90F | 93-97 cm | 112-114 cm |
| 90G | 93-97 cm | 114-116 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| 95D | 98-102 cm | 113-115 cm |
| 95E | 98-102 cm | 115-117 cm |
| 95F | 98-102 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Spodenki ADA I bawełna-elastan
Krótkie spodenki fitness, w pasie szeroki ściągacz. Z boku wszywka z logo firmy. Idealne nie tylko do ćwiczeń, ale także na plażę. Po bokach nogawek małe, 3 cm pęknięcia zwiększające komfort ruchów. Musisz je mieć.
Skład: 90% Bawełna, 10% Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
ALA - figi modelujące. Spłaszczają brzuch i delikatnie niwelują tzw. fałdki. Przód ozdobiony jest koronką o pięknym kwiatowym motywie (od spodu wszyte wzmocnienie z mocno elastycznej dzianiny). Skonstruowane są tak, aby zapewnić Ci komfort codziennego noszenia.
Skład:
95% Bawełna
5% Lycra
Skład koronki:
82% Poliamid
18% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 45 cm | 61 cm | 98 cm |
| M | 60 cm | 45 cm | 61 cm | 94 cm |
| S | 60 cm | 45 cm | 61 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 46 cm | 62 cm | 102 cm |
| XS | 60 cm | 45 cm | 61 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,XL,M |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
Sukienka Model K087 Pink - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model Talia White - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A147 Black - awama
Tkanina: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nancy Blueberry-Venere M-330 Navy/Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75E/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| 75F/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75F/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| 75G/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 75G/M | 86-92 cm | 75-80 cm | 91-92 cm |
| 80D/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80D/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| 80E/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80E/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| 80F/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80F/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 96-97 cm |
| 80G/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 80G/XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 98-99 cm |
| 85D/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 94-95 cm |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| 85F/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 98-99 cm |
| 85G/XL | 94-100 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 100-101 cm |
| 90D/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 102-103 cm |
| 90E/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90E/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 104-105 cm |
| 90F/3XL | 102-108 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| 90F/XXL | 98-104 cm | 90-95 cm | 106-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Śnieżka spray popielaty MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL7001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL7001 |
Bluzka z kopertowym dekoltem B83 Wzór - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Plażow Tunika Model Claire Cosmo M-460 Navy - Marko
Cechy tuniki:
- Modna tunika z efektem siateczki
- stanowi świetne uzupełnienie plażowego Looku
- fason jak mini sukienka
- dekolt z wiązaniem, o ładnym kształcie do litery \"V\"
- rękawy i dolna część tuniki wykończona falbaną
- miękka, elastyczna tkanina
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 71 cm | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 69 cm | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 67 cm | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Wiatrówka Łamana L2, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
Sukienka Model SUK 118 Grey - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 92 cm | 86 cm | 88 cm |
| 38 | 85 cm | 96 cm | 90 cm | 92 cm |
| 40 | 86 cm | 100 cm | 94 cm | 96 cm |
| 42 | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 17843 Cream - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 177 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 175 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 175 cm | 76 cm | 68 cm |
| XL | 177 cm | 88 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Rosa 10496 Coral - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model 557S Honey Beige - Gaia
Szorty powstały z połączenia elementów haftu o wzorze plastrów miodu z połyskującą dzianiną w małe kwadraciki. Z tyłu szortów przy pasie umieszczone jest małe rozcięcie typu łezka ozdobione małą kokardką. W pasie wszyto oryginalną szeroką taśmę, która idealnie pasuje do całości.
Do kompletu polecamy biustonosz Honey.
Elastan 14 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model K290 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Shoreline 023 White - Violana
~Viscosa 21 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |


_181354.jpg)