| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
Mini-Kamera HD WiFi, Ukryta w Okularach Przeciwsłonecznych (zasięg do 40m.) + Dźwięk + Zapis...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779391250 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779391250 |
Zapasowy Zasobnik Gazu do Pistoletu Gazowego (Glock, Sig Sauer, TT).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620082 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620082 |
Bluzka Model Samanta Perła - Babell
Elegancka bluzka nietoperz. Dekolt okrągły. Krótki rękaw typu kimono. Przód wykonany jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału w urocze serduszka. Tył wykonany jest z wiskozowej dzianiny. Po bokach rozporki. Modny krój nadaje jej niebanalnego charakteru. Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
Skład: 94% wiskoza, 6% elastan + 97% poliester, 3% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 2XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
MIGOMAT MIG 190II MMA MAGNUM INWERTER zestaw
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Gorsety, body, pasy Pas Caryca Pink - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Anabella Freeze M-425 Green - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Usztywnione, gładkie miseczki z push up-em
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze, nie wyciągane z kostiumu
Ramiączka wiązane na szyi, z broszkami
Obwód zapinany na klamerkę
Świetna, soczysta kolorystyka
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie).
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-78 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 72-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-72 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| XXL | 106 cm | 78-84 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok szlafrok Krótki Model Eliza Sky Blue - DKaren
Klasyczny szlafrok Eliza.
- szlafrok z kołnierzem
- wykonany z przyjemnego, miękkiego materiału
- po bokach dwie kieszenie
- rękawy zakończone mankietami
- wiązany w pasie
- długość: 90 cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-110 cm | 104-110 cm |
| M | 96-104 cm | 96-104 cm |
| S | 88-94 cm | 88-94 cm |
| XL | 110-116 cm | 110-116 cm |
| XXL | 116-124 cm | 116-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Otylia Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model M420 Beige - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon K160 Sky Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model 304 Pink - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka wizytowa model 886 B blue sky - Margo Collection
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Top Model Negra Black - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Do kompletu polecamy figi lub stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | 70D,70E,75D,80B,85B,85C,65E,90C,90D,90E,95B,65I,90B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | 70D,70E,75D,80B,85B,85C,65E,90C,90D,90E,95B,65I,90B |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Adeline 020 Red - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czerwony |
Sturdi Bag LE Large - skylights
Składany, spełnia wymogi bagażu podręcznego na pokładzie samolotu, zatem nasz pupil może podróżować bezpiecznie razem z znami. Transporter z paskiem na ramię dla kotów i małych psów z ultralekkich materiałów, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada zapinane na suwak drzwiczki po obu stronach oraz od góry dodatkową klapkę-wejście, która pozwala na kontakt ze zwierzęciem w podróży bez wyjmowania go z transportera. Specjalna, odpinana przegroda, pozwala na łatwe podzielenie transportera na dwie niezależne części. Torba zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na tylnej części. Wewnątrz dodatkowe zabezpieczenie w postaci przypięcie do szelek kota. Szeroki i wygodny pasek na ramię z regulacją ułatwia transport. Specjalne uchwyty pozwalają na bezpieczny transport w samochodzie. To wszystko powoduje, że jest to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki ultralekkim i wytrzymałym materiałom - sam transporter mało waży oraz jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania w czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 13,6 kg. Produkt opatentowany. Pochodzi z linii produktowej, amerykańskiego producenta, specjalizującego się w lekkich i wygodnych akcesoriach wystawowo-podróżnych dla hodowców i miłośników kotów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Spód, przymocowany jest za pomocą rzepów, ułatwiając demontaż do prania. Całość można prać w temp. 30ºC. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną część transportera. - szybko i łatwo się składa
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: skylights - motyw zorzy na ciemnym tle
Wymiary: 46 L x 31 W x 31 H cm.
Waga: ok 1,41 kg.
Max. obciążenie 13,6 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Figi Model 1870 Grey - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Constance Szampan - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
Yarro Kuweta dla kota mała owalna z ramką fun 3600
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |


_23000.jpg)