| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
Szorty Model 80 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Sydney M16A Yellow - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 78 cm | 68 cm |
| S | 76 cm | 74 cm | 64 cm |
| XS | 72 cm | 70 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Żółty |
Skład:
sproszkowane mięso drobiowe, jęczmień, kukurydza, mąka pszenna, pszenica, tłuszcz zwierzęcy, sproszkowane mięso, śruta pszenna, ryż, hydrolizat mięsa, sproszkowana ryba, pulpa buraczana (bez cukru), gluten kukurydziany, drożdże (suszone, zawierają 0,1% mannanooligosacharydów i 0,06% beta glukanów), groch, szpinak (suszony), chlorek sodu, marchew (suszona), sproszkowane małże (0,1%), por (suszony), zioła (suszone), chlorek potasu, cykoria (suszona)
Dodatki:
witamina A (12000 j.m./kg), witamina D3 (1200 j.m./kg), witamina E (70 mg/kg), żelazo [tlenek żelaza] (170 mg/kg), cynk [jako tlenek cynku] (70 mg/kg), cynk [jako aminokwasowy chelat cynku, hydrat] (45 mg/kg), miedź [jako siarczan miedzi(II), pięciowodny] (10 mg/kg), jod [jako jodan wapnia, bezwodny] (2 mg/kg), selen [jako selenin sodu] (0,20 mg/kg)
Dodatki technologiczne:
Przeciwutleniacze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model Tilou Popiel - Dursi
~Lurex 5 %
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Legowisko \"MINOU\" dla psa 35 × 26 × 41 cm /liliowo-fioletowy
Cechy legowiska:
-Legowisko z serii Minou przeznaczone dla kotów i małych psów,
-Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, -Materiał sztuczny zamsz, wykończone miłym futerkiem,
-Legowisko wykonane z ciepłego i przyjemnego materiału, -Wypełnione pianką, -Wyjmowana 2-stronna poduszka z mięciutkim wypełnieniem,
-Łatwe w pielęgnacji antypoślizgowe dno z nylonu
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36300 |
Sukienka Model ED009-2 Blue - Ella Dora
Doskonała propozycja na wiele okazji, zarówno podczas spotkań rodzinnych, codziennych wyjść czy innych, wyjątkowych okazji. Odpowiednio dobrane dodatki pięknie uzupełnią stylizację.
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 100 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 85 cm | 104 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 86 cm | 108 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 87 cm | 112 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Balconette Model Molly B-222 Light Turkus - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-92 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Muzyczna Mata Edukacyjna "Miasto".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862213 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862213 |
Profesjonalny na Krety,Nornice,Myszy Polne...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415216 |
Bluzka Model Gemma Grey - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Erika M-065 Violet - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 73-78 cm | 88-90 cm | L |
| M | 88-94 cm | 70-75 cm | 85-87 cm | M |
| S | 84-90 cm | 67-72 cm | 82-84 cm | S |
| XL | 96-102 cm | 76-81 cm | 91-92 cm | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
DAKO-ART Makki Fructo - Pełnowartościowy pokarm z owocami dla papużek falistych 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Brązowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3279 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3279 |
KLAPKI Z FUTREM BORDOWE ZY383-007-1 WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Damski Model K390 Navy - Katrus
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
Herbal Pets Gałązki drzew liściastych 75 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Bluzka Model B31 Stripes - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 86-88 cm |
| 38 | 65 cm | 90-92 cm |
| 40 | 65 cm | 94-96 cm |
| 42 | 65 cm | 98-100 cm |
| 44 | 65 cm | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Bluzka Model K446 Mocca - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Brązowy |


_250972.jpg)