| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor |
Figi Model Kamila mini White - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
Suwmiarka Metalowa Elektroniczna z LCD + Etui.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415449 |
Monokular Silva Pocket 7x18 + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415985 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415985 |
Elegancka bluzka z krepy szyfonowej GR1421 Milk - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Doris Ardesia-Incas M-352 Grey/Orange - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75D/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | L | D |
| 75D/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | M | D |
| 75E/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | L | E |
| 75E/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | M | E |
| 75F/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | L | F |
| 75F/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | M | F |
| 75G/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | L | G |
| 75G/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | M | G |
| 80D/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | L | D |
| 80D/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| 80E/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | L | E |
| 80E/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | XL | E |
| 80F/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | L | F |
| 80F/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | XL | F |
| 80G/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | L | G |
| 80G/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | XL | G |
| 85D/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XL | D |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XXL | D |
| 85E/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XL | E |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XXL | E |
| 85F/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XL | F |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XXL | F |
| 85G/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XL | G |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XXL | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Piżama Szorty do spania Model 3086 Navy - Babella
świetne, wygodne szorty do spania w paseczki.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi satynowa kokardka.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
TRAPERKI Z BROKATEM F-18C CNBF-18C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
s107-14 Chopper Tail Unit - Ogon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S107-14 |
Diversa Tło do akwarium Płaskie 150 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 25 cm x 7 cm Czerwony + Szary
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04250901 |
Komplet Model Sinsita Black - Obsessive
Oto zestaw gorących szczegółów:
- drapieżny komplet w kuszącym fasonie
- błyszczący materiału z przodu i gładka tkanina z tyłu
- regulowane szelki i kilkustopniowe zapięcie biustonosza ułatwiają dopasowanie
- miseczki usztywniane fiszbinami ? seksownie uniesiony biust
- zadziorne, odpinane łańcuszki na dekolcie, ramionach i udach
? zniewalający efekt i możliwość założenia kompletu bez zdobień!
- szorty z wysokim stanem powabnie opinają bioderka i pośladki oraz spełniają rolę pasa do pończoch
- regulowane paski ? dodaj i dopasuj swoje ulubione pończochy
- komplet wykonany z trwałych materiałów
Skład: 50% poliester, 20% poliuretan, 30% PVC.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TETRA TetraMin Pro Crisps - Kompletny pokarm dla wszystkich ryb tropikalnych 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139497 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139497 |
Osłona na Cewkę do Garretta Euro-Ace i At-Pro.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619989 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619989 |
Duży Samochód Crawler Terenowy
Monstrum z napędem na 4 koła osiąga prędkość 15 km/h, a dzięki ogromnym oponom nic nie jest w stanie stanąć mu na drodze i nic nie jest w stanie go zatrzymać!
Przydałby Ci się taki? Jest Twój! Ale zanim do niego wsiądziesz, dowiedz się, co jeszcze potrafi.
| Off road pełną gębąRock Crawler Championship bez trudu poradzi sobie z każdą nawierzchnią: asfalt, bruk, kamienie, piaszczyste i trawiaste pagórki,śliskie nawierzchnie. |
Autko posiada solidny zderzak, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.Samochód od razu gotowy do zabawy!Kupując u nas, otrzymujesz świetną zabawkę, zapakowaną w oryginalne opakowanie, które idealnie nadaje się na prezent. Po rozpakowaniu, wystarczy podładować akumulator i umieścić baterie w pilocie, by móc oddać się pełnej frajdy zabawie!Jakość i bezpieczeństwoRock Crawler Championship to zabawka RC renomowanego producenta Newqida (NQD). Produkty tej marki cechują się starannością wykonania i dobrą jakością. Łączą w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, czym przyciągają uwagę dzieci, jak również dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 8 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
| Zawartość zestawu:model RC - samochód Rock Crawler Championshippilot zdalnego sterowaniawymienna kabinka nadwoziaładowarka sieciowabateria 9V do pilotaakumulator wielokrotnego ładowania 6V Ni-Cdoryginalne opakowanie |
| Wymiary auta: | 36 (dł.) x 27 (szer.) x 22 (wys.) cm |
| Wymiary opakowania: | 48 x 34 x 33,5 cm |
| Skala: | 1:10 |
| Silnik: | 2 silniki klasy 280 |
| Prędkość: | do 15 km/h |
| Czas jazdy: | ok. 10 min |
| Zasięg: | do 60 m |
| Czas ładowania: | 4-6 h |
| Częstotliwość nadajnika: | 27 MHz, 40 MHz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4WD07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-4WD07 |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Squalo-Bianco M-266 Grafit/White - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Shirley Magenta-Duffy M-455 Yellow/Malina - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi
- dekolt z modnymi paskami - gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z fiszbinami i wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- konstrukcja unosi, przybliża piersi i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Koszula Damska Model 254 Ecru - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 16828 Bordo - YourNewStyle
Polyester 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Damski Model T197/4 Blue - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 67 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 68 cm | 110-122 cm | 102-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Magnes Neodymowy Walcowy 30x10mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415198 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415198 |


_70943.jpg)