Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 65I | 68-72 cm | 93-95 cm |
| 65J | 68-72 cm | 95-97 cm |
| 65K | 68-72 cm | 97-99 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-79 cm | 96-98 cm |
| 70I | 96-98 cm | 98-100 cm |
| 70J | 73-79 cm | 100-102 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 75I | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 102-104 cm |
| 80G | 83-87 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Michelle Black/Silver - Dursi
- zjawiskowa sukienka
- niepowtarzalny krój
- wykonana z metaliczną przędzą
- odsłaniająca plecy
- po bokach półprzezroczyste wstawki eksponujące sylwetkę
- dół wykończony z pięknego lejącego tiulu
~Polamid 31 %
~Przędza metaliczna 22 %
~Viscosa 41 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Wiązanie Model ABK0110 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Uchwyt/Podstawka na Tablet + Głośniki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
Sukienka Plażow Tunika Model Juliet Taupe M-461 Mokka - Marko
- Zwiewna, zalotna tunika z falbaną wokół dekoltu
- utrzymana w modnym stylu Latino Cubano
- kobieca i seksowna, z lekkim efektem prześwitu
- można w niej odsłonić jedno lub oba ramiona
- góra na gumce, dzięki czemu ładnie wygląda i nie przesuwa się
- fason o kroju atrakcyjnej mini sukienki, taliowany
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 77 cm | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 76 cm | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 75 cm | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Taliowana bluza damska z kapturem 284B Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 66 cm | 110 cm | 104 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Luisa Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 9-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE BALMANKI GŁADKIE NC50 L. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model NU89 Navy - Numinou
Stylowa dresowa sukienka.
- dekolt okrągły
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- rękaw krótki
- rozkloszowany dół z falbankami
- wydłużony tył
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, lekko rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 77/94 cm | 88 cm | 96 cm |
| 38 | 77/94 cm | 94 cm | 102 cm |
| 40 | 77/94 cm | 100 cm | 108 cm |
| 42 | 77/94 cm | 106 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numinou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numinou |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Komplet model 50004 KHAKI - PeeKaBoo
~Lycra 3 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M039 Navy - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka z delikatnym dekoltem V B90 White/Łezki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 94 cm |
| 38 | 67.5 cm | 98 cm |
| 40 | 69 cm | 102 cm |
| 42 | 71 cm | 106 cm |
| 44 | 72 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | L,S |
Sukienka Model VT091 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model VT078 Black - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nelly Nero-Petunia M-248 Black/Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-93 cm | 72-76 cm | 87-91 cm | L |
| M | 87-90 cm | 68-73 cm | 83-88 cm | M |
| S | 85-88 cm | 62-70 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 91-96 cm | 75-78 cm | 90-94 cm | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Komplet Łopat Sky Hawkeye 1315s 1315c Pióra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-7 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-7 |
Gitara GUITAR HERO Mania II PS2/WiFi.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590752708347 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590752708347 |
Bluzka Model Colina 8536 Black/White - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |


_168243.jpg)