Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Stringi Model VS-118 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Kornelia 1 Black/White - Tessita
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 94 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm |
| S | 67 cm | 86 cm |
| XL | 68.5 cm | 98 cm |
| XXL | 69 cm | 102 cm |
| XXXL | 69.5 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model Live Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Legginsy Model Andromeda Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materia?
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
POMPA HYDRAULICZNA DEUTZ 0510768315
Numery do celów porównawczych:
0510768315
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOSCH-REXROTH |
| Kod producenta | 0510768315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BOSCH-REXROTH |
| Kod producenta | 0510768315 |
Sukienka Model T165 Black - Tessita
~Nylon 27 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 95.5 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 95 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 96.5 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz Kąpielowy Model SK-11 Sky Blue - Ava
Propozycja firmy Ava na lato 2014! Biustonosz kąpielowy dostępny w kolorze czarnym lub niebieskim.
Miseczki miękkie, wzmocnione fiszbinami. Regulowane ramiączka zapewniają komfort noszenia, tył zapinany na wygodną klamerkę.
Konstrukcja dla wymagających kobiet idealnie zbierze oraz pięknie uformuje biust.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Długi kardigan z kapturem MM3022 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
SNEAKERSY CHANELKI NB83P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Nature Sticks Tropical Cocktail-Omnivores - kolby tropikalny koktajl dla gryzoni 90g
gryzoni z dodatkiem owoców tropikalnych: ananasa, papai oraz kokosa. Stanowią doskonałe
uzupełnienie codziennej diety w niezbędne witaminy i składniki odżywcze.
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu
otwarcia opakowania.
Skład: zboża, owoce (ananas 12,5%, papaja 8,3%, kokos 4,2%), nasiona, cukry (miód 3,2%),
oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462088 |
Bluzka Model K339 Ecru - Katrus
- dresowa bluzka
- okrągły dekolt
- długi rękaw z otworem przy ramieniu
- bluzka zakładana przez głowę
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor |
Nestor Bombonierka dla średnich papug 12 szt. - Zestaw kolb dla średnich papug w różnych smakach
Kolba to wspaniały przysmak będący jednocześnie źródłem witamin, wapna i mikro- i makro elementów. Twarda gruba powłoka wyselekcjonowanych ziaren otacza specjalnie dobraną listewkę co czyni kolbę jednym z najlepszych sposobów pozbywania się przerostów dzioba.
Kolby oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych. Produkowane bez konserwantów zapewniają ptakom zdobywanie niezbędnych składników pokarmowych w sposób zbliżony do natury. Skład: biszkopty, granulat kukurydziany, gryka, jajka, kardi, kukurydza, kokos, konopie, mąka, miód, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, susz porzeczki, susz jabłka
Analiza: białko 12%, tłuszcze 4,5%, wilgotność 10,5%, błonnik pokarmowy 8,5%, popiół 7%, wapń 0,28 g/kg, fosfor 3,4 g/kg, miedź 3,8 mg/kg, witamina B1 0,0008 mg/kg, witamina B2 0,003 mg/kg, witamina B6 0,0003 mg/kg, witamina K3 0,0015 mg/kg, witamnina C 0,05 mg/kg,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie.
Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa;
55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0105 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0105 |
Spódnica Model 359 Grey - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Płaszcz Damskie Model VT041 Melange Grey - Venaton
~Viscosa 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Figi Model Evelyn Ecru - Unikat
- gustowne figi
- wykonane z gładkiej, jednolitej dzianiny
- klasyczny, pełny krój
- efektowne ozdoby w postaci wyrafinowanego haftu
Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |


_168231.jpg)