~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 51 cm | 66.5 cm |
| 38 | 51 cm | 70.5 cm |
| 40 | 52 cm | 74.5 cm |
| 42 | 53 cm | 78.5 cm |
| 44 | 54 cm | 82.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
Ten wyjątkowy, realistycznie wyglądający strój pielęgniarki dla dziewczynki umili zabawę w lekarza i sprawi, że będziesz wyróżniała się na niejednym balu w przedszkolu czy szkole.
Zabawa stanie się tym bardziej niesamowita, że w opakowaniu znajdziesz:czepek pielęgniarski i fartuszek – oba w kolorze białym z przyciągającym wzrok symbolem pomocy medycznej,stetoskop,termometr,nożyczki.Od zabawy do spełnienia marzeńKostium pielęgniarki z medycznymi akcesoriami to idealne przebranie dla dziewczynek, które lubią pomagać innym, chętnie bawią się w różne zabawy związane z leczeniem chorych i marzą, by w przyszłości zostać pielęgniarką.Jakość i bezpieczeństwoStrój wykonany jest z dobrej jakości, odpornej na zabrudzenia ceratki i nie krępuje ruchów dziecka.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE.
Strój pasuje na dziecko w wieku 4-7 lat.Zawartość zestawu:strój pielęgniarki dla dzieckaakcesoria medyczne – imitacjaoryginalne opakowanieWymiary:
| Opakowanie: | 30,5 x 19,5 cm |
| Strój po rozłożeniu: | 40 x 52 cm (wymiary maksymalne) |
| Stetoskop: | ok. 46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9936 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9936 |
Bluzka Model Megan Grey/Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Miseczka porcelanowa z kotkiem
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅ 11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
Specific COD-HY (omega) ALLERGY MANAGMENT PLUS 6.5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Bokserki Model Classic 001/39 Turkus - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Numer katalogowy: V913-27
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V913-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V913-27 |
Kombinezon Damski Model VT020 Grey - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
POMPKA PALIWOWA CASE JX 2830122, 2830266, 504380241, 6905143, 84268475
Numery do celów porównawczych:
2830122, 2830266, 504380241, 6905143, 84268475, 100-205
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 3802723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 3802723 |
- wykonane z tiulowej siateczki
- z przodu wstawki z pięknej koronki oraz delikatnej dzianiny
- brzegi wykończone koronkową taśmą
- przód zdobi zalotna kokardka
- do kompletu polecamy biustonosz 1113 lub 1112
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 3XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 3XL |
Eleganckie spodnie z rozcięciem SD28 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96.5 cm | 97 cm | 77.5 cm |
| 38 | 97 cm | 101 cm | 81.5 cm |
| 40 | 97.5 cm | 105 cm | 85.5 cm |
| 42 | 98 cm | 109 cm | 89.5 cm |
| 44 | 98.5 cm | 113 cm | 93.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Over Zoo Frutti Power Szampon kokosowy dla psów o białej i jasnej sierści 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Zestaw Survivalowy GB Bear Grylls Poncho + Nóż + Latarka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59025288902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59025288902 |
Korekcyjna/Masująca Podkładka do Siedzenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341111 |
Trixie Miska plastikowa dla psa spowalniająca jedzenie 1,5 L
Specjalna miseczka posiada trzy wypustki, które spowalniają szybkość jedzenia karmy.
Miseczka z gumowym pierścieniem zapobiegającym przesuwaniu się.
Wymiary: pojemność: 1.5l, średnica 27 cm Kolorystyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25033 |
Flexi Vario Multi Box - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Herbal Pets Mieszanka kory dla gryzoni i królików 75 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
BALERINKI DAMSKIE MIĘCIUTKIE SZARE JX51 D.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,6 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka z miękkiej dzianiny GR1304 Sky Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy |
| rozmiar | L,S |
Sukienka o luźnym kroju GR1318 Black - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |


_79646.jpg)