Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model M013 Grey - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 59 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 59 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 60 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
Figi Model Mama mini Powder - Italian Fashion
Komfortowe figi pełne dla przyszłej mamy. Model wykonany z bardzo miłej w dotyku bawełny. Wygodna, nieuciskająca gumka zapewni przyszłej mamie niezrównaną wygodę. Fason z pokrojem na brzuszek.
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Certech Pochłaniacz zapachów lawendowy 450g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10883 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10883 |
Bluzka Izabelle B36 Red - IVON
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 94 cm | 76 cm |
| L/XL | 60 cm | 86 cm | 68 cm |
| S/M | 57 cm | 78 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Pestell Easy Clean Mega wydajny 9,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Sztywna torebka teczka klasyczna 843B Powder Pink - Manzana
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
Sukienka Przyjemna w dotyku sukienka o długości midi GR1281 Cappuccino - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
BIOFAKTOR Dermatex - preparat wzmacniający sierść psa 250g
PREPARAT POD SPECIALNE ZAMÓWIENIE!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
Sukienka Model L218 Navy - Lemoniade
Modna sukienka damska.
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- z tyłu dekolt w szpic oraz wiązana kokarda
- dół lekko rozkloszowany
- sukienka rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 106 cm | 94 cm | 96 cm |
| M | 86 cm | 102 cm | 90 cm | 92 cm |
| S | 86 cm | 98 cm | 86 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model K413 Mon Cheri Bordo - Gorsenia Lingerie
Wygodne, pełne figi wykonane z miękkiej w dotyku, elastycznej microfibry. Na przodzie trójkątna wstawka z tiulu elastycznego ozdobiona dwoma małymi aplikacjami gipiurowymi. Przód i tył fig łączą fantazyjnie ułożone i połączone ze sobą paseczki elastyczne.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Koszulka Model D-307 Black - Excellent Beauty
Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z subtelnej siateczki
- przód zdobi imitacja haftek oraz cyrkonie
- zalotne falbanki
- ozdobne, regulowane, nieodpinane ramiączko na szyję
- model posiada fiszbiny
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Christelle Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowanym hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model L018 Grey - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 86 cm |
| 38 | 59 cm | 90 cm |
| 40 | 60 cm | 94 cm |
| 42 | 67 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M518 Wzór 29 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
ROYAL CANIN Mini Sensible Sensitive Digestion 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model M408 Beige - Figl
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model PM.9328 Blueberry - Dn-nightwear
Świetna piżamka w modnych kolorach z linii Doctor Nap.
- góra gładka
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- rękawy oraz dół bluzki zakończone ściągaczem
- wzorzyste, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Skład:
kolor blueberry: bluzka - 50% bawełna, 50% poliester; spodnie - 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
8in1 Delights Strong Bones XS - sprasowane kości do żucia z mięsem z kurczaka 7szt
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- głudotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- tylko 2% tłuszczu
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110668 |
| EAN | 4048422110668 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T110668 |
| EAN | 4048422110668 |


_217610.jpg)