Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 81 cm | 88 cm | 82 cm |
| 38 | 82 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 82 cm | 94 cm | 92 cm |
| 42 | 82 cm | 100 cm | 98 cm |
| 44 | 83 cm | 102 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Samchodzik Szary - Część Zamienna Do Torówczerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor27 |
TETRA ReptoMin Baby - pokarm w postaci drobnych pałeczek dla młodych żółwi wodnych 100ml
Tetra ReptoMin Baby:
mini pałeczki pływające dla małych żółwi wodnych, traszki i żaby Naukowo opracowane diety w wapń i witaminę C, aby optymalnie wspierać powłokę lub rozwój kości Mniejsze i nieco bardziej miękkie niż zwykłe ReptoMin
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140158 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140158 |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG 190 II MMA MAGNUM
Parametry produktu
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Prąd spawania [A] | 200 |
| Masa [kg] | 11 |
| Cykl pracy [%] | 60 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 6,6 |
| Zabezpieczenie sieciowe [A] | 25 |
| Regulacja prądu spawa | Płynna |
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
HERY Shampooing Sec Poils Blancs 150 ml/puder w aerozolu do czyszczenia białej i jasnej sierści
Właściwości:
Delikatny puder w aerozolu, opracowany na bazie składników naturalnych, w tym skrobii ryżowej.
Nie zawiera talku i minerałów, które wysuszają skórę i włos, dzięki czemu można go stosować dowolnie często.
Pozwala przywrócić sierści czystość między kąpielami.
Wchłania brud i tłuszcz.
Przeznaczony specjalnie dla psów długowłosych o sztywnej lub koziej sierści ( shih-tzu, pekińczyki, biardy).
Jest nieoceniony w przygotowaniu do wystaw:
poprawia szorstkość,
zwiększa objętość szaty a także intensyfikuje biel.
Do pielęgnacji psów o długiej, jedwabistej sierści się nie nadaje, bo ją usztywni.
Produkt opracowany pod nadzorem weterynaryjnym.
Sposób użycia:
Osłonić ręką oczy oraz nos zwierzęcia.
Spryskiwać sierść z odległości 20- 30 cm, odginając kolejne jej warstwy tak, żeby puder dostał się aż do skóry. Pozostawić na kilka minut a następnie sierść wyszczotkować.
Uwaga:
Przed użyciem należy odwrócić pojemnik do góry dnem i mocno wstrząsnąć aż do usłyszenia kuleczki, ponieważ nieużywany przez dłuższy czas puder osiada na dnie opakowania.
Rady:
? Preparat jest niezwykle przydatny do przygotowania psów do wystaw. Wybiela i rozjaśnia sierść oraz zwiększa jej objętość.
Na wystawie, jeśli temperatura otoczenia zbliża się do zera, należy pojemnik trzymać za pazuchą, blisko ciała, ponieważ w niskich temperaturach urządzenie rozpylające może się blokować.
? Przy pomocy preparatu można przed wystawą zamaskować plamy na sierści.
W tym celu należy spryskać sierść punktowo z odległości 2 - 3 cm.
Nie wyszczotkowywać, tylko wetrzeć puder palcami.
Uważać, żeby preparat nie dostałsię do oczu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Bluzka Model Prague Blue With Flower M10B Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Rama Silnika |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Rama Silnika |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Profesjonalny Pokrowiec Na Wykrywacz Metali.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415183 |
STURDI Kamizelka spacerowa M - ORANGE
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie. Regulacja obwodu w zakresie:
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: ORANGE - miedziana pomarańcz
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Sukienka Model 13-18 Green - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-104 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model R-05 Orange - Spektra
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| XL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Pomarańczowy |
TETRA Cichlid Sticks - pokarm granulowany dla pielęgnic 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T157170 |
Spodnie dresowe MOE055 Pink - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 28 cm | 52 cm | 36 cm |
| M | 97 cm | 27 cm | 50 cm | 34 cm |
| S | 96 cm | 26 cm | 48 cm | 32 cm |
| XL | 99 cm | 28 cm | 54 cm | 38 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model 120-4 Grey - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| M | 104 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| XL | 110 cm | 112 cm | 104 cm |
| XXL | 112 cm | 118 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Wiatrówka Winchester 4,5mm BBs / Sprężynowa, 700-strzałowa!.
Replika Amerykańskiej Strzelby Winchester na śruty kulki BBs / 4,5mm,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
Mikro-Kamera FULL HD do Ukrycia/Zabudowy, Nagrywająca Obraz/Dźwięk (21-dni Pracy) Detekcja Ruchu..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339126 |
Sukienka Model SKA50P-619 4291 Chaber - Bass
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 98 cm | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 104 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 46 | 104 cm | 114 cm | 106 cm | 96 cm |
| 48 | 106 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| 50 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| 52 | 108 cm | 126 cm | 118 cm | 108 cm |
| 54 | 108 cm | 130 cm | 122 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
Figi niskie Cynthia Brown - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Brązowy |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie. Zewnętrzna część obszyta jest imitacją futra.
Zastosowane do produkcji materiały to:
wewnątrz - mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci,
zewnętrzna - sztuczne futro - miękkie, miłe w dotyku i eleganckie.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Kolor:
wild
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm.
Waga ok 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-wd |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-wd |
Koszula Damska Model B 142 XXVII White - Spektra
Elastan 2 %
~Nylon 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 94 cm |
| 40 | 98 cm |
| 42 | 102 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Biały |


_217607.jpg)