| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 29 cm | 90 cm |
| 38 | 65 cm | 30 cm | 94 cm |
| 40 | 66 cm | 30 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 30 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 31 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 88 cm |
| 38 | 62 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Klucz pneumatyczny ST-C558 1763 NM SUMAKE
OPIS
| Ciśnienie pracy | 6,3 bar |
| Moment obrotowy | 1763 Nm |
| Zużycie powietrza | 207 l /min |
| Przyłącze | 1/4" |
| Rozmiar trzpienia | 1/2" |
WAGA 2,3 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Stringi Model 45 White - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Flexi Smycz automatyczna Giant - XL taśma 8 metrów - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Rajstopy Model Roza 60 den Black - Fiore
Rajstopy gładkie, kryjące wykonane z mikrofibry.
- grubość 60 DEN
- bawełniany klin
- niewidoczne wzmocnienie palców
- niewiarygodnie ciepłe, miękkie i wygodne
~Polamid 86 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Sukienka MM 003-3 White/Blue Flowers - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 78 cm |
| XS | 70 cm | 62 cm |
| XXL | 98 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
Transporter wielofunkcyjny 4w1. 1. Transporter na kółkach z wysuwaną rączką,
2. Torba z paskiem na ramię,
3. Plecak,
4. Bezpieczne siodełko do samochodu. Transporter dla kotów i małych psów z ultralekkiego NEOPRANu, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada na froncie odpinane na suwak drzwiczki z możliwością przypięcia wewnątrz szelek dla bezpieczeństwa kota lub psa. Bardzo dobra wentylacja oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom po bokach transportera. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na froncie w dolnej części. Szeroki i wygodny pasek na ramię oraz możliwość stosowania go jako plecak ułatwia transport. To wszystko powoduje, że w połączeniu z dołączanym wózkiem transporter 4w1 to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki materiałowi - NEOPRAN - transporter jest lekki oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 8kg. Wykonany z wysokiej jakości materiału - NEOPRAN. Jest bardzo lekki, co jest ogromną zaletą w przypadku przenoszenia zwierząt na większe odległości. Produkt opatentowany. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę transportera. Kolor: pink / różowy.
Wymiary: 50 x 30 x 34 cm.
Waga: ok 1,8kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1008-P |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1008-P |
Sukienka Model MOE232 Powder Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm | 94 cm |
| M | 91 cm | 112 cm | 90 cm |
| S | 89 cm | 108 cm | 86 cm |
| XL | 93 cm | 120 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
~Polamid 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 104 cm |
| M | 64 cm | 96 cm |
| S | 64 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Trampki Slip-on Model K-89 Dark Blue - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 24.8 cm |
| 40 | 25.4 cm |
| 41 | 25.8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon K178 Green - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
TRAMPKI CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR TROPICAL PRINT 155398 - Converse
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620055 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620055 |
Piżama Damska Model Dorothy Amber Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model April Royal M-360 Błękit Królewski - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Lornetka Rosyjska 25x60 + Kompas + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777340098 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777340098 |
PLANET PET Kość z kurczakiem 100g
Skład: 55% skóra wołowa, 45% mięso z kurczaka Analiza składu: Białko: 65,0 % Wilgotność: 18,0 % Popiół: 2,3 % Tłuszcz: 2,0 % Sód: 1,0% Włókna: 0,5 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40005 |
ROCKOWE TRAMPKI NA KOTURNIE K1770910NE CNBK1770910NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Legginsy Model Iggy Black - Bas Bleu
- PUSH UP - podnoszącym pośladki
- korygującym talię
- wyszczuplającym nogi
- grubość 200 DEN Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplania nóg i podnoszenia pośladków (PUSH UP).
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |


_58140.jpg)