Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm | 88 cm |
| 38 | 65.5 cm | 100 cm | 92 cm |
| 40 | 67 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 68.5 cm | 108 cm | 100 cm |
| 44 | 70 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eliana Black - Wolbar
Elastan 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Trixie Sztuczna roślina wisząca Croton 10cm x 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76230 |
| EAN | 4011905762302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76230 |
| EAN | 4011905762302 |
Pończochy Model 838-STO-3 Red - Obsessive
Marka odzieży: Obsessive
Model odzieży: 838-STO-3
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: nylon 90%, elastan 10%,
OpisProducenta:
Te zmysłowe pończoszki zostały stworzone po to, by sprawić Ci mnóstwo przyjemności i zadbać o wyjątkowo kuszący wygląd! Pamiętaj, że uwielbiają towarzystwo seksownych kompletów i uwodzicielskich gorsetów. Zabierz je do siebie i baw się zmysłowymi połączeniami!
Sprawdź szczegóły:
- niepokorne pończoszki dla seksownej kusicielki
- połączenie beżowej siateczki i czerwonej koronki na udach imitacja uwodzicielskich podwiązek!
- nie są samonośne
- rozciągliwy, dopasowujący się do ciała materiał
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Mata do Tańczenia Stepmania (36 utworów + gra na refleks) - Podłączana do TV.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590845567416197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590845567416197 |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Micro 2GB
Zalety SanDisk Memory Stick Micro (M2):
• obsługa dwóch poziomów napięć:
• 1.8 V - dla telefonów komórkowych
• 3.3 V - dla pozostałych kompatybilnych urządzeń elektronicznych
• zaawansowana ochrona danych dzięki technologii
MagicGate™,
• dostępne pojemności: 2, 4, 8 i 16 GB.
Piżama Damska Model Estelle 559 Ecru/Pink - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Beżowy |
SLIPONY KOMIKSOWE 6120 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Strój pływacki dziewczęcy idealny na zajęcia na basenie.
Bo bokach białe wstawki, a z przodu przeszycia z lamówką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | 140,152,122,134,146,158,116,128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | 140,152,122,134,146,158,116,128 |
Sukienka Model O4 Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87/92 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 87.5/92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 88/93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 88.5/93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 89/94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 89.5/94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-65 Black - Vena
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor |
Spódnica Rozkloszowana spódnica midi GR1704Khaki - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI WORKERY DAMSKIE CZARNE FM567 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE284 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm |
| L/XL | 108 cm | 104 cm | 96 cm |
| S/M | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
koszulka Floresita black - Obsessive
~Nylon 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Canta 10619 Pink - Click Fashion
~Nylon 10 %
Polyester 35 %
~Rayon 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Brit Care Grain-free Giant Salmon & Potato - karma bez zbożowa z łososiem i ziemniakami 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Pilot Uniwersalny do TV i RTV.
Urządzeń RTV Zdalnie Sterowanych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415026 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 93003-1 white - Anabel Arto
~Spandex 18 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |


_77267.jpg)