Elastan 1 %
~Polamid 51 %
~Poliuretan 16 %
Polyester 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
K9 Competition Keratin + Moisture Shampoo - szampon nawilżający z dodatkiem keratyny 5,7 l
Sposób użycia:
dokładnie masować i spłukać: suchy włos – letnią wodą , tłusty włos – ciepłą wodą. Powtórzyć czynność. Dla optymalnych wyników na koniec użyć odżywkę K9 Keratin+ Conditioner i K9 Keratin+ Coat Repair Moisturizer.
Skład:
Aqua, Mg Laureth sulfate, Sodium Carboxymethylcocopolypropylamine, Sodium Lauryl Sulphate, PEG-4 Rapeseedamide, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrolyzed Keratin, D-panthenol, Laureth-7, Hydrolyzed wheat protein, parfum and preservative
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Primavera Red - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70B S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | B |
| 75B M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 75C L | 95-100 cm | 70-75 cm | 40 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
Czujniki Parkowania. 8-Sensorów+Wyświetlacz LED+Dźwięk.
tylny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
Sukienka Model M352 Powder Pink - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- kontrastowe wstawki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dekolt okrągły
- przód zdobi urocza kokardka
- rękaw o długości 3/4
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 80 cm | 72 cm |
| 38 | 89 cm | 88 cm | 84 cm | 76 cm |
| 40 | 90 cm | 92 cm | 88 cm | 80 cm |
| 42 | 91 cm | 96 cm | 92 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 155-2 Jeans Dark Navy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 92 cm | 76 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 72 cm |
| S | 84 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model B032 Beige - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
MJX X300 x300-014 Zębatka Z Wałem Głównym
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x300-014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x300-014 |
Trixie Smycz nylonowa M-L 20 mm Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14123 |
Sukienka Model MM 002-1 White/Black - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 82 cm | 80 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XS | 74 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
6041 A-006 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-006 |
Sukienka Delikatna gładka sukienka na każdą okazję MM1084 Czekolada - Mira Mod
Elastan 5 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model A113 Bordo - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
DAKO-ART Tino - pełnowartościowy pokarm dla świnek morskich 1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model MOE361 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96.5 cm | 110 cm | 98 cm | 104 cm |
| M | 96 cm | 105 cm | 93 cm | 99 cm |
| S | 95.5 cm | 100 cm | 88 cm | 94 cm |
| XL | 97 cm | 115 cm | 103 cm | 109 cm |
| XXL | 97.5 cm | 120 cm | 108 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Figi Model 708P Johanna Black - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z miękkiej mikrofibry połączonej z elementami oryginalnego haftu. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce.
Do kompletu polecamy biustonosz 708.
Elastan 4 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Wał Główny 1315-15 Sky Hawkeye 1315s 1315c
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-15 |
Bluzka Model BLU137 Navy - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 86 cm |
| 36 | 63 cm | 90 cm |
| 38 | 63 cm | 94 cm |
| 40 | 65 cm | 98 cm |
| 42 | 65 cm | 102 cm |
| 44 | 95 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |


_77512.jpg)