Elastan 2 %
~Polamid 12 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 34 %
~Viscosa 2 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Sukienka model T203/7 Light Beige - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 89 cm | 110-116 cm | 104-108 cm | 84-88 cm |
| L/XL | 87 cm | 102-106 cm | 96-100 cm | 76-80 cm |
| S/M | 85 cm | 94-98 cm | 88-92 cm | 68-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Beżowy |
Uniwersalny Uchwyt/Podstawka na Tablet 7-10".
7 do 10 Cali.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
TRIXIE Pas biodrowy z torebką Baggy Blet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 3237 |
| EAN | 4011905032375 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 3237 |
| EAN | 4011905032375 |
KLAPKI Z FUTERKIEM DD69P WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Melissa Titanium + Twetty M-288 Yellow - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Stacja Lutownicza/Spawarka do Plastiku + Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086600 |
F628-002 Connect Buckle - Łącznik Do Stabilizatora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-002 |
Figi Model Eco-Fi Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI NEW AGE 083BA.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Victoria Redcoat M-449 Red - Marko
Cechy kostiumu:
- Stylowy, trzyczęściowy kostium kąpielowy
- w zestawie seksowne figi i wygodne szorty
- biustonosz idealny na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane, profilowane, z efektem push up
- push up niewyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- u podstawy misek - fiszbiny, które potęgują efekt modelowania biustu
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi gładkie, typu niskie biodrówki, wiązane po bokach bioder
- szorty w paski, w stylu sportowym, bardzo wygodne
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 137-4 White/Black Kratka - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
MOKASYNY DAMSKIE BEŻOWE 9167 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszulka Mehendi Bordaux - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
CZARNE TRAMPKI F1075B CNBF1075B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 40005C Grey - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model M503 Wzór 23 Cętki - Figl
- eleganckie spodnie
- zwężane nogawki
- po bokach kieszenie
- dopasowują się do sylwetki
- wykonane z lekkiego wzorzystego materiału
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI BEŻOWE 708-11 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Herbal Pets Ciastka dla psa z czarnym kminem 160 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |


_74520.jpg)