Elastan 10 %
~Polamid 31 %
~Poliuretan 23 %
Polyester 18 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Pola 214 Red - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 124 cm | 86 cm | 118 cm |
| 38 | 91 cm | 128 cm | 90 cm | 122 cm |
| 40 | 92 cm | 132 cm | 94 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Lauren Design Legowisko Demi 100 cm x 80 cm Czerwony
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03100912 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03100912 |
Górna miska obszyta elastyczną dzianiną
Dolna miska oraz bawet pokryta delikatną koronką.
Dwurzędowa haftka z trzystopniową regulacją
Ramiączka odpinane
Wewnątrz miseczki wyjmowane wkładki
Dostępny w kolorze białym , czarnym i ecru
Do kompletu dostępne figi i stringi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70B,75A,70C,70D,70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65D,65E,65F,65G,65B,65C,65H,85D,75F,80D,70A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70B,75A,70C,70D,70E,70F,70G,75B,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65D,65E,65F,65G,65B,65C,65H,85D,75F,80D,70A |
Petmex Kość łopatka opakowanie 10 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194397 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194397 |
Figi 7018-30 White - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |
Tropical Super Spirulina Forte Granulat 1000ml.-Roślinny pokarm z wysoką zawartością spiruliny (36%)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model L190 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 102 cm | 106 cm | 98 cm |
| M | 89 cm | 98 cm | 102 cm | 94 cm |
| S | 89 cm | 94 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą 4F 55x47x16 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 55x47x16 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2262 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2262 |
BOZITA Feline kawałki w galaretce ze zwiększoną zawartością kurczaka 370 g
Skład: kurczak (92% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, weglan wapnia, drozdze
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000 IE, witamina D3 200 IE, witamina E 12mg (all rac octan alfa tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2,0mg (siarczan miedzi (II), pentawodny), mangan 1,8mg (II&-III tlenek manganu), cynk 14mg (siarczan cynku, jednowodny), jod 0,1mg (jodan wapnia, jednowodny). Dodatki techniczne: guma kasja 1180mg.
Skład analityczny: białko 8,5, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókna roslinne 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
Informacja na temat zastosowania: Pełnowartościowa karma dla kotów. Gotowa do podania.
Sposób przechowywania: Po otwarciu niewykorzystaną porcję przechowywać w lodówce (w temp. maks. +8°C) i wykorzystać w ciągu 2 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3957 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3957 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR 330 LND ,1336912 ,69360, 09831981, 0510625081
Numery do celów porównawczych:
1336912 ,69360, 09831981, 0510625081
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 69360AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 69360AE |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Mirabelle II 1 Red - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Poduszka Podróżna Dmuchana - Welur.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
Figi Model Gabe Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Nestor Kolba XXL miodowo-warzywna dla gryzoni 2 szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, jęczmień, kardi, kukurydza, mąka, miód, owies, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny i słonecznik pasiak, sorgo, warzywa
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, witaminy B1 0,8mg/kg, B2 3,00mg/kg, B6 1,50mg/kg, K3 1,50mg/kg, C 20mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Stringi Model VS-285 Navy - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M033 Black/White - Mosali
Polyester 68 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 88 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| S | 88 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 88 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Mata Plażowa Sponge Bob Pan Gąbka
Wymiary: 75x150 cm
Materiał: 100% PVC
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8481 |
ZAMSZOWE SZPILKI VICES 9138-1B CNB9138-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Dwie Mikro-Kamery do Ukrycia, Nagrywające Obraz i Dźwięk (7-dni Pracy!) + Maskownice + Pilot.
2w1 (Dual Lens)!!


_168124.jpg)