Elastan 9 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalny Wykrywacz Metali Garrett AT-PRO (USA) z LCD + Dodatki.
Sukienka Model M034 Red - Infinite You
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 220X , 5318 ,17541
Numery do celów porównawczych:
5318
17541 BOBCAT
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5318AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5318AE |
Bluzka Model ABK0106 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model Azua Black - Dursi
~Polamid 12 %
~Viscosa 84 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU130 Piórka/Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 96 cm |
| 38 | 61 cm | 100 cm |
| 40 | 62 cm | 104 cm |
| 42 | 62 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
MJX X400 X400-013 Elektronika PCB Odbiornik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-013 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carine M-187 White/Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Figi Model Violana 01 White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Skarpetki antypoślizgowe rozm. S-M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19502 |
| EAN | 4011905195025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19502 |
| EAN | 4011905195025 |
Bluza Damska Model Milena 6 Light Grey/Dark Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model M420 Black - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
BOZITA Kawałki w galarecie KURCZAK I RYŻ 480g Kartonik
Zawiera min. 93% mięsa! TETRA RECART ? wygodne, ekologiczne, lekkie opakowanie do kilkakrotnego otwierania i zamykania, po otwarciu pozostaje szczelne, dzięki temu karma pozostanie świeża dopóki nie zostanie do końca zużyta. Karmę można przechowywać w lodówce razem z innymi produktami bez ryzyka ?przejścia zapachów?. Świeże mięso stosowane do produkcji podlega ścisłej kontroli jakości. Zawarte w pokarmie naturalne witaminy A, B, D i tauryna gwarantują prawidłowe i zdrowe funkcjonowanie organizmu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Bluzka Model Lea White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
BALERINKI DAMSKIE JX38 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Lora 34,5 x 21,5 x 35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P115 |
Figi Model Didu White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E51/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E51/8 |
Sukienka Model M028 Black - Mosali
Polyester 68 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |


_168119.jpg)