Elastan 1 %
~Polamid 33 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Komfort i wygoda dla każdej z nas!
Najwyższej jakości bielizna, wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody.
Produkt zapakowany w eleganckie kartonowe opakowanie!
Skład: 95% bawełna i 5% elaston
|
Rozmiar |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
XXXL |
|
Obwód bioder |
88-94 |
94-100 |
100-106 |
106-112 |
112-118 |
118-124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Klasyczna koszula o swobodnym kroju GR1369 Pink - GrandUA
Skład: 70% polyester 30% jedwab
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 6-7 Blue - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 78-84 cm | 72-78 cm |
| M | 76-81 cm | 70-74 cm |
| S | 74-77 cm | 67-70 cm |
| XL | 80-86 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model B077 Beige - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 102 cm | 100 cm | 92 cm |
| M | 87.5 cm | 98 cm | 96 cm | 88 cm |
| S | 87 cm | 94 cm | 92 cm | 84 cm |
| XL | 88.5 cm | 106 cm | 104 cm | 96 cm |
| XXL | 89 cm | 112 cm | 108 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Lampa Owadobójcza UV - Profesjonalna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415699 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415699 |
AquaEl Napowietrzacz Oxyboost 150 Plus
| OXYBOOST PLUS | 100 | 150 | 200 | 300 |
|---|---|---|---|---|
| Moc [W] | 2,2 | 2,2 | 2,5 | |
| Przepływ | 1 x 100 | 1 x 150 | 2 x 100/td> | 2 x 150/td> |
| Pojemność akwarium | < 100 l | 100-150 | 150-200 | 200-300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 113119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 113119 |
Wiatrak Stojący USB + Zasilacz 230V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Melania Very Fuchsia-Nero M-426 Black/Violet
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Modny wzór i śliczna kolorystyka
Tiulowy pasek z przodu
Dół na podszewce
Ramiączka odpinane
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0026 Black - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liza Granatina M-252 Orange - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bokserki Model Perfect Authentic Blue - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni OSKAR 1 49 x 32,5 x 49 cm
Wyposażenie: domek, 2 podesty, 8 tub, kula
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sandał KLAPKI JAPONKI DAMSKIE GRANATOWE CK38 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,8 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 13-13 Szary/Napisy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Figi Model Anna Black - Nipplex
Klasyczne figi wykonane z elastycznej, modelującej, gładkiej dzianiny. Lekko podwyższony stan. Tył pełny, jednolity. Przód zdobi satynowa kokardka oraz subtelne tasiemki.
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Stringi Penelope White - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 91-93 cm | 74-78 cm |
| M | 96-100 cm | 89-91 cm | 70-74 cm |
| S | 92-96 cm | 87-89 cm | 66-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907461658315 |
Sandał KLAPKI FLOWER POWER ZŁOTE AK04P GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Miękka szczotka plastikowa z grzebieniem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23461 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23461 |


_305111.jpg)