Elastan 6 %
~Polamid 69 %
~Poliuretan 8 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor |
TETRA Tetratec GC40 - odmulacz do czyszczenia dna akwarium o poj. 50-200l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762329 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T762329 |
Wielofunkcyjny Niezbędnik Wojskowy+Pokrowiec do Paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414932 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414932 |
Idealna dla kociąt do nauki załatwiania swoich potrzeb dzięki niewielkiej wysokości, ułatwiającej wchodzenie.
Zastosowane do wyrobu tej kuwety tworzywo jest przyjemne dla oka i elastyczne, co zapobiega jej połamaniu. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie.
Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy plastiku czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy kuwety. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy.
Wymiary:
37 L x 28 W x 6 H cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3616 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3616 |
DOLFOS Arthrofos - dla psów z glukozaminą i chondroityną 90 tab.
Tabletki dla psów z glukozaminą i chondroityną.
Karma uzupełniająca. Właściwości: Glukozamina i chondroityna są niezbędnymi składnikami mazi stawowej oraz chrząstki stawowej, odpowiedzialnymi za prawidłowe odżywienie stawu. Witamina C uczestniczy w syntezie kolagenu - głównego składnika chrząstki stawowej. Miedź utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie tkanki chrzęstnej stawów. Mangan wspomaga regenerację chrząstki. ArthroFos stosuje się w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania stawów. Polecany szczególnie dla psów młodych dużych ras w okresie intensywnego wzrostu, jak i dla starszych psów. Skład: Skład tabletki
Siarczan glukozaminy 300 mg
Siarczan chondroityny 250 mg
suszone drożdże piwne, maltodekstryna, składniki mineralne, stearynian magnezu
Dodatki w 1 tabletce Witaminy:
Witamina C 25 mg Mieszanki pierwiastków śladowych:
Mangan (chelat manganowy wodzianu glicyny; E5) 1,15 mg
Miedź (chelat miedziowy wodzianu glicyny; E4) 1 mg Informacje dodatkowe:
Magnez 1 mg
Składniki analityczne
Białko surowe 22,1%, Włókno surowe 18,7%, Oleje i tłuszcze surowe 0,1%, Popiół surowy 18,5% Instrukcja stosowania: 1 tabletka na 20 kg masy ciała dziennie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Sukienka Model MOE296 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 94 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 1089 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| XXL | 109 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 38-18 Blue - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| XXL | 115 cm | 105-110 cm | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Margaret 190-4 Mint - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Spodnie Damskie Model ASO002 Cobalt - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model K101 White/Kropelki - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 62 cm | 96 cm |
| 40 | 63 cm | 100 cm |
| 42 | 64 cm | 104 cm |
| 44 | 65 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
BOROWE SNEAKERSY NA RZEPY J0092CL CNBJ0092CL - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Szorty Model Molly Light Turkus - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L020 Graphite - Lou-Lou
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 95 cm | 100 cm | 104 cm |
| 40/42 | 96 cm | 106 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Gorsety, body, pasy Sara body mocca - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Brązowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
ŻÓŁTE ESPADRYLE Z FRĘDZELKAMI 7154-26Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz do karmienia Model Miranda Morela/Flowers - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model M028 Borso - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor |
CORNETTE BOXERKI CHAMPIONS 2012
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łącząca guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenia klinów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
Skład:
95% Bawełna
5 % Elastan
|
Rozmiar |
Obwód pasa [cm] |
|
S |
72-79 |
|
M |
80-87 |
|
L |
88-95 |
|
XL |
96-103 |
|
2XL |
104-111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | owy |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | owy |
| rozmiar | M |


_72656.jpg)